همکاری بسیج و آموزش و پرورش نقش موثری در ترویج مکتب حاج قاسم دارد

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: همکاری بسیج و آموزش و پرورش نقش موثری در ترویج و تبلیغ مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دارد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین معروفی روز چهارشنبه در نشست بررسی راه اندازی اردوی راهیان نور مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رحمه الله علیه با همکاری آموزش و پرورش استان کرمان افزود: ترویج سیره زندگی و مکتب حاج قاسم سلیمانی در کشور و جهان برای بشریت حیات بخش و نجات بخش است.
وی ضمن تقدیر از همکاری و تعامل آموزش و پروش با سپاه در راه اندازی اردوی راهیان نور مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: از ظرفیت کانون های فرهنگی تربیتی وابسته به آموزش و پرورش برای کیفیت بخشی به این اردوها استفاده خواهیم کرد.
معروفی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت بسیج و آموزش و پرورش بهترین روش برای ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی است خاطرنشان کرد: شکل گیری شبکه بسیج و آموزش و پرورش در راستای تحقق این مهم ضرورتی انکارناپذیر است.
وی اظهار داشت: آشنایی دانش آموزان با مکتب حاج قاسم با توجه به شرایط جامعه نیز ضروری است گفت: در اردوهای راهیان نور مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم دانش آموزان و دانشجویان راهبرد اصلی ماست.
فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: در اردو های راهیان نور مزار مطهر حاج قاسم روایت گری با موضوع دفاع مقدس، بازدید از موزه دفاع مقدس، راه اندازی موزه حاج قاسم سلیمانی از طفولیت تا پایان عمر با برکت و بازدید از مکان های تفریحی استان از جمله برنامه های اردو های راهیان نور مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =