۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۰
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83794845
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات اسکی استان اردبیل انتخاب شد

اردبیل - ایرنا - فاطمه محمدپور با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس جدید هیات اسکی استان اردبیل انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات اسکی استان اردبیل روز چهارشنبه با حضور بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع در سالن کنفرانس ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی که ۲ نامزد داشت فاطمه محمدپور با کسب ۱۳ رای از مجموع ۱۵ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات اسکی استان اردبیل انتخاب شد.

فرهاد عبدی دیگر نامزد در این انتخابات موفق به کسب ۲ رای اعضای مجمع اسکی استان اردبیل شد.

رییس جدید هیات اسکی استان اردبیل گفت: استعدادیابی، بسط و گسترش اسکی، برگزاری جشنواره های مختلف اسکی، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات می‌باشد.

فاطمه محمدپور اظهارداشت: مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی تخصصی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان اسکی و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده است.

او تلاش برای همگانی کردن اسکی و استفاده مطلوب از پایگاه‌های استعدادیابی، ایجاد انگیزه در اسکی بازان، بها دادن به ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان ملی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان را جمله دیگر اقدامات این هیات در استان عنوان کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =