فروشگاه مواد غذایی شرکت تعاونی توسعه و عمرانی بیجار بازگشایی شد
شرکت توسعه عمرانی بیجار

سنندج - ایرنا - مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت توسعه و عمرانی بیجار گفت: فروشگاه عرضه مواد غذایی و کالاهای تولیدی بومی منطقه به عنوان اولین اقدام اجرایی این شرکت در راستای اشتغالزایی و ارائه خدمات به سهام داران و عموم مردم، بازگشایی شد.

احد اصفهانی روز چهارشنبه در آیین بازگشایی این فروشگاه اظهارداشت: اولین شرکت توسعه و عمرانی استان کردستان در شهرستان بیجار با هدف اشتغال زایی، افزایش سرمایه و درآمد مردم، تسریع در رشد و توسعه تمامی شهرها، هدایت منابع مردمی به طرح های اشتغال زا، بستر سازی برای ورود کلیه افرادی که به نوعی با مجموعه شهرستان وابستگی دارند به فعالیت های اقتصادی و کمک به خودکفایی و تقویت بنیه اقتصادی شهرها فعال شده است.

وی افزود: بازگشایی فروشگاه تعاونی مصرف شرکت توسعه و عمران شهرستان بیجار با نام همشهری ظهر امروز با حضور مسئولین شهرستان، سهامداران و مردم با اشتغالزایی برای سه نفر بصورت مستقیم و ۲ نفر بصورت غیر مستقیم و با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال بازگشایی شد.

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت توسعه و عمرانی بیجار یادآور شد: بستر و زیر ساخت برای مشارکت حداکثری عموم مردم و همشهریان وجود دارد و می توان با جمع آوری سرمایه مالی و نیروی انسانی، توسعه اقتصادی و عمرانی را در شهرستان رقم زد.

او تاکید کرد: حمایت از صنایع دستی شهرستان و ایجاد کارگاه تولید چرم طبیعی، با توجه به اقدامات اولیه در خصوص نیاز سنجی علایقه مصرف کنندگان، بازار مصرف و هم چنین بازاریابی برای تولیدات در دست اجرا است که از جمله اهداف آینده این شرکت برای پیشبرد اهداف و افزایش ارزش سهامدارن است.

اصفهانی گفت: یکی دیگر از اقدامات مورد نظر شرکت توسعه و عمرانی شهرستان بیجار با توجه به کمبود سیلوی گندم در منطقه کرانی و کاهش هزینه های حمل و نقل کشاورزان، ساخت سیلوی گندم است که با توجه به افزایش سطح تولید گندم ( ۱۵ تا ۲۰ هزار تن در سال) و کیفیت عالی، سود آوری مناسبی را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا فرصت های زیادی را پیش روی شرکت قرارداده است خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش ماسک بهداشتی در کشور، اولین اقدام این شرکت راه اندازی تولید ماسک بهداشتی با هدف توزیع رایگان میان خانوارهای نیازمند و تامین نیاز داروخانه‌های شهرستان جهت استفاده عموم مردم بود.

اصفهانی یادآور شد: این شرکت در آذر  ۹۷ با سه میلیارد و ۳۳ میلیون ریال سرمایه با مشارکت مشارکت یک هزار و ۵۱۷ نفر بصورت سهام شروع به فعالیت کرده است.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =