چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در شهرکرد به کار خود پایان داد

شهرکرد- ایرنا-چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد که ۲ خبرنگار و عکاس ایرنا نیز در بین برگزیدگان این دوره بودند.

مسئول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری در این آیین با اشاره به استقبال گسترده خبرنگاران این استان در جشنواره رسانه‌ای ابوذر این استان اظهار داشت: ۸۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که از این تعداد با انتخاب هیات داوران ۳۷ اثر به عنوان آثار برگزیده اعلام شد.

سرهنگ البرز لله‌گانی افزود: این موضوعات در ۹ قالب در حوزه خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، مقاله، فیلم و عکس و موشن‌گرافی و با محوریت موضوعات دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های ‌اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، مسایل صنفی خبرنگاران و بصیرت و دشمن‌شناسی، مسایل اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، محرومیت‌زدایی و بخش ویژه جشنواره گام دوم به رقابت گذاشته شد.

وی در ادامه به نقش و رسالت خبرنگاران این استان در برهه‌های مهم و حساسی نظیر آگاه‌سازی مردم در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: تولیدات بسیاری از خبرنگاران استان در حوزه رسانه‌های مجازی و مکتوب، دیداری و شنیداری تهیه و تولید شد که جای قدردانی دارد.

مسئول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری، برگزاری دوره‌های آموزش و توسعه فعالیت خبرنگاران استان در شبکه‌های اجتماعی را از ضرورت‌های این حوزه دانست و خاطر  نشان کرد: خبرنگاران با مجهز کردن خود به ابزارهای نوین ارتباطی و انعکاس تولیدات خود در فضای بین‌الملل می‌توانند از تاثیرگذاری بیشتری در راستای مقابله با جنگ نرم و رسانه‌ای دشمن ایفا کند.

به گزارش ایرنا، خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در این جشنواره حایز رتبه شدند و در آیین خاطره حسین‌زاده با کسب رتبه اول در بخش خبر، سمیه پناهنده با کسب رتبه دوم در بخش خبر و مریم آل‌مومن با کسب رتبه دوم در بخش عکس از برگزیدگان چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر شناخته شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =