۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۰
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 83794591
۰ نفر

برچسب‌ها

احداث ۲۲ باب مغازه در فضاهای بدون استفاده مدارس بوکان

مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش پرورش بوکان با بیان اینکه موضوع تجاری‌سازی فضاهای بدون استفاده مدارس در اولویت کار مسوولان استانی و شهرستانی قرار دارد، گفت: ۲۲ باب مغازه در فضاهای بدون استفاده مدارس این شهرستان احداث شده است.

سلیمان مام‌عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اجرای طرح تجاری سازی در فضاهای بدون استفاده چهار مدرسه بوکان انجام شده و هم اکنون در حال درآمدزایی برای آموزش و پرورش است.

وی اظهارداشت: با اجرای این طرح بخشی از فضای باز و بدون استفاده مدارس که ظرفیت تبدیل شدن به مکان تجاری را دارد، با اهداف اقتصادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این تعداد مغازه در فضای ۴۰۰ مترمربع احداث شده، افزود: مغازه های ایجاد شده منجر به درآمدزایی ۴۰۰ میلیون ریالی در ماه برای آموزش و پرورش شهرستان شده است.

مدیر آموزش پرورش بوکان بیان کرد: در سال تحصیلی جدید نیز با همراهی مجموعه مدیران شهرستان در این حوزه در فضایی به مساحت ۵۰ مترمربع در مرکز شهر اقدام به ساحت مجتمع فرهنگی تجاری خواهد کرد که پیش‌بینی می‌شود ماهانه ۱۵۰ میلیون ریال درآمد برای آموزش و پرورش داشته باشد.

به گزارش ایرنا، بوکان دارای بیش از ۴۳ هزار دانش‌آموز است که در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند؛ این شهرستان با ۲۵۸هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =