۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۱:۳۵
کد خبر: 83794387
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

روایتی آوانگارد از موسیقی و زندگی در خانه نمایش دا

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۱:۳۵
کد خبر: 83794387
روایتی آوانگارد از موسیقی و زندگی در خانه نمایش دا

تهران- ایرنا- روزبه اخوان بازیگر و آهنگساز تئاتر دومین نمایش خود در مقام کارگردان را راهی خانه نمایش دا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر سه گانه، روزبه اخوان بازیگر و آهنگساز تئاتر دومین نمایش خود در مقام کارگردان را راهی خانه نمایش دا خواهد کرد.
به گفته اخوان متن نمایشنامه GF در ایام قرنطینه کرونایی نوشته و گروه بازیگران این اثر هم اکنون بعد از وقفه‌ای کوتاه بار دیگر تمرینات خود برای اجرای این اثر را آغاز کرده اند. GF مخفف اسم دو کاراکتر اصلی نمایش و تداعی کننده دو کلید موسیقیایی سل و فا است.
GF اثری درباره موسیقی و جهان افرادی است که در شهرستان زیست می‌کنند، این روایت با تفکری آوانگارد روی صحنه خانه نمایش دا خواهد رفت.
در خلاصه داستان GF آمده است: دو دلقک فقیر یک سیرک روستایی، از دو کشور و دو زبان و دو فرهنگ مختلف که مدتیست با هم ساز میزدند، اما جایگاه بهتر برای دیده شدن باعث شده است که دیگر آزاد نباشند.
براساس اعلام گروه تئاتر سه گانه، این نمایش نیمه دوم تابستان سال جاری روی صحنه خواهد رفت. اخوان همچنین همراه با گروه تئاتر داربست در بخش صداهای نو پلتفرم داربست حضور دارد.
روزبه اخوان پیش از این در آثاری همچون پینوکیو، مراسم قطع دست در اسپوکن، آژدهاک، مجلس مضحک سیاه گزک خان، کمدی اکتشافات و حکایت عدالت شاهانه به ایفای نقش پرداخته است، همچنین وی در مقام طراح موسیقی در آثاری همچون ارمو، هجوم، آشویتس زنان و کات بلاک همکاری داشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha