مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری ۹۹ امشب پایان می‌یابد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فرایند نام‌نویسی در کنکور سراسری سال ۹۹ ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد.

فاطمه زرین آمیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: به علت تعویق برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹، برای رفاه حال داوطلبانی که تاکنون در این آزمون ثبت نام نکرده اند مهلت مجدد ثبت نام اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: این مهلت از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان برگزای کنکور سراسری ۹۹، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، کنکور سراسری روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می شود.

زرین ‌آمیزی افزود: تا صبح امروز تعداد 19هزار و 537 نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به داوطلبانی که در بازه های زمانی پیشین برای شرکت در آزمون سراسری ثبت نام کرده بودند، خاطرنشان کرد: این داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب مهلت مشاهده، کنترل و ویرایش اطلاعات ثبت نامی را دارند.

به گفته زرین آمیزی، داوطلبان برای ثبت نام در هر یک از گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر یا زبان لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت نام را با مبلغ ۳۷ هزار و ۶۰۰ تومان از سایت سازمان سنجش آموزش کشور خریداری کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آن دسته از داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی، غیر دولتی و غیرانتفاعی هستند، قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال علاقمندی به مبلغ ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومن خریداری کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =