راننده امانتدار مهابادی ۱۸ مثقال طلا را به صاحبش بازگرداند

مهاباد- ایرنا- سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: یکی از رانندگان امانت‌دار تاکسی تلفنی در این شهرستان ۱۸ مثقال طلای جامانده در خودرو خود را به صاحبش بازگرداند.

شیرکو نورانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این راننده، طلای جامانده در تاکسی خود را بدون هیچ چشم‌داشتی به صاحب آن که مسافر یکی از مسیرهای درون شهری بود، تحویل داد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این میزان طلا بیش از ۵۰۰ میلیون ریال است، اضافه کرد: صاحب طلاها برای قدردانی از امانت‌داری این راننده تاکسی، پنج میلیون ریال به وی کادو پیشنهاد کرد اما راننده پاکدست راضی به دریافت آن نشد.

وی با قدردانی از امانتداری این راننده تاکسی اظهار داشت: طی مراسمی از اقدام پسندیده این راننده با اهدای کارت هدیه خرید قدردانی شد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد از شهروندان خواست در صورت جاگذاشتن وسایل همراه خود در تاکسی‌ها و سایر وسایل نقلیه عمومی موضوع را به شماره تلفن ۴۲۲۳۳۰۰۰ واحد نظارت و بازرسی تاکسیرانی اعلام کنند.

وی گفت: همچنین مردم برای حفظ امنیت بیشتر مسافران در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی و دارای مجوز تاکسیرانی استفاده کرده و از سوارشدن به خودروهای شخصی خودداری کنند.

در شهر ۱۶۸ هزار نفری مهاباد در مجموع ۵۰۵ دستگاه گردشی، ۱۵۸ تاکسی خطی، ۹۰ دستگاه ون، ۹۱۵ تاکسی تلفنی، ۴۲ دستگاه اتوبوس، ۱۲ میدل‌باس و ۶ مینی‌بوس فعالیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =