ادامه برنامه آموزش دانشگاه شهید باهنر کرمان به شیوه الکترونیکی اعلام شد

کرمان - ایرنا - معاونت‌های آموزشی و دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در اطلاعیه بازگشایی این دانشگاه، ادامه آموزش در نیم سال‌ جاری در تمام مقاطع تحصیلی، را همچنان به شیوه الکترونیکی اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است، تأکید می شود تاکنون مجوزی برای بازگشایی خوابگاه و غذاخوری دانشگاه شهید باهنر کرمان صادر نشده لذا از تمای دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی خواهشمند است قبل از هر گونه اقدامی، از نحوه اسکان خود در خوابگاه از ۱۷ خرداد به بعد اطلاعات دقیق را از اداره خوابگاه ها با شماره ۳۳۲۵۷۶۱۴ و ۳۱۳۲۲۸۲۷ و با کد ۰۳۴ برای تماس از خارج استان اخذ کنند.

در ادامه آمده است، اولویت حضور از ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ با دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای انجام امور پایان نامه و رساله بوده و آموزش ایشان نیز همچنان به شیوه الکترونیکی است. اسکان در خوابگاه برای این دسته از دانشجویان عزیز نیز پس از صدور مجوزهای ذیربط و نیازمند هماهنگی با اداره خوابگاه‌ها است.

نحوه (حضوری یا الکترونیکی) و تاریخ برگزاری امتحانات پایان نیمسال، به صورت رسمی از سوی اداره خدمات آموزشی دانشگاه در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

به دانشجویان توصیه می شود که در ارزیابی‌های مستمر، آزمون‌های طول نیم سال، تکالیف، تمرین‌ها و کوئیزهای اعلامی از سوی استادان شرکت فعال داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها