بخشی از آزاد راه شمالی کرج زیربار ترافیک می رود

کرج - ایرنا- معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اعلام کرد که تا پایان سال جاری بخشی از آزاد راه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در شمال کلانشهر کرج ، تکمیل و زیر بار ترافیک می رود.

عسگر نصیری روز سه شنبه به خبرنگاران گفت : طول آزاد راه شهید سیلمانی  ۱۷.۵ کیلومتر  است  که اکنون بیش از ۵۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

وی اظهار داشت:  با احداث این آزاد راه  بخشی از ترافیک آزاد راه تهران - کرج به کمربندی شمالی کرج انتقال می یابد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت : رفع معارض های این پروژه با هدف تسریع در اجرای آن  در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد و طبق زمان بندی اعلام شده با سرعت مناسبی در حال انجام است .

عملیات احداث آزاد راه شمالی کرج از تیرماه سال ۹۵ و در ادامه آزاد راه شهید همت آغاز شده که با گذر از ارتفاعات شمالی کرج به آزاد راه کرج - قزوین متصل می شود.

نصیری  در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه احداث سوله برای روزهای بحرانی یکی از وظایف جدی مدیدیت شهری است، افزود: یکی از اقدامات شاخص در زمینه مدیریت بحران و آمادگی برخورد با حوادث، احداث و تجهیز سوله های چند منظوره مدیریت بحران است.

وی ادامه داد: باتوجه به لزوم آمادگی برای اقدام موثر در زمان های وقوع حوادث، ۲  سوله چند منظوره بحران و ورزشی در مناطق ۷ و ۱۰ تکمیل و آماده بهر برداری است. 

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، با اشاره به اینکه احداث پل یادگار امام (ره)  با پیشرفت‌ ‌۹۰‌ درصدی در حال اجرا است، گفت: با افتتاح این پل تا چند روز آینده مسیر دسترسی میدان مادر تا سه راه رجایی شهر را فراهم می شود.

نصیری ادامه داد: پل B۵ از مجموعه پل های پروژه چند سطحی تقاطع غیر همسطح حصارک تا چند روز آینده آماده بهره برداری خواهد شد. 

وی در ادامه با تاکید براینکه اجرای تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج بر اساس نیازسنجی توسعه شهری و حمل‌ونقل صورت گرفته، افزود: با بهره برداری از این پروژه، حرکت از خیابان شهید بهشتی به سمت اتوبان تهران با کاهش بار ترافیک  و زمان سفر همراه خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =