۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۶
کد خبرنگار: 945
کد خبر: 83793804
۷ نفر
بازگشت دروازه‌ بان ایرانی باشگاه فوتسال رکورد به باکو

تبریز- ‌ایرنا- علی خادم، دروازه‌بان تبریزی که از سال گذشته در باشگاه ورزشی فوتسال «رکورد» باکو بازی می کند، برای ادامه فعالیت‌های ورزشی خود به جمهوری آذربایجان بازگشت.

خادم روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: سه ماه است که به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانسته ام در باکو سنگربانی کنم، اما ‌در تبریز خود را آماده نگه داشته ام.

وی افزود: مصمم هستم با تمرینات فشرده، خود را برای بازی های حساس آینده آماده نگه دارم.

وی اظهار کرد: از نیم فصل جاری لیگ باکو ( دی ماه ۹۸) به این باشگاه فوتسال پیوستم؛ بازی های لیگ باکو از سه ماه پیش به دلیل شیوع کرونا متوقف شده، اما پیش بینی می شود یک ماه دیگر این بازی ها دوباره از سر گرفته شود.

این دروازه بان جوان تبریزی افزود: تیم فوتسال «رکورد» باکو در رده پنچم لیگ ۱۰ تیمی جمهوری آذربایجان قرار دارد و تلاش می کنیم از رده میانی به رده های بالا جدول صعود کنیم. 

علی خادم، متولد سال ۱۳۶۸ تبریز بوده و مدت ۴ سال در لیگ حرفه ای باکو و در تیم های فوتبال یاسامال و خزر باکو به صورت حرفه ای سنگربانی این تیم ها را بر عهده داشته است؛ در فوتبال جمهوری آذربایجان امکان جا به جایی و انتقال در تیم های فوتبال و فوتسال وجود دارد.

خادم همچنین به عنوان لژیونر ایرانی در مقام مدیر آکادمی باشگاه خزر جنوب مشغول است.

وی که سابقه حضور در تیم های مخابرات، جوانان، و امید تراکتورسازی، نیروی زمینی تهران، عقاب تبریز را در پرونده دارد، مورد توجه مدیران باشگاه های جمهوری آذربایجان قرار گرفت؛ او ابتدا با عقد قراردادی به تیم یاسامال باکو پیوست و پس از حضوری موفقیت آمیز در این تیم، با تیم خزر باکو به توافق رسید اما اکنون در تیم فوتسال رکورد باکو بازی سنگربان است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =