۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۴
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83793767
۰ نفر

برچسب‌ها

نظری: باید قرارداد با کارگزار قبلی استقلال تعیین تکلیف شود

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: قراردادی که باشگاه پیش از این با کارگزار امضا کرده بود باید تعیین تکلیف ‌شود. طبق قانون نمی‌توان ملکی را که به شخصی اجاره داده‌اید بدون توافق با مستاجر به شخص دیگری اجاره داد.

«حجت نظری» پس از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هنوز نشست هیات مدیره باشگاه استقلال به پایان نرسیده است و تا زمانی که در این جلسه حضور داشتم استعفای کامران منزوی مطرح نشد.

وی درباره امضای قرارداد باشگاه استقلال با کارگزار جدید گفت: نمی‌خواهیم در آینده برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره  باشگاه استقلال مشکلی به وجود آید و تمام تلاش ما بر این است، پیش از عقد قرارداد با کارگزار جدید تکلیف کارگزار قبلی استقلال روشن شود و این بدان معنا است که قرارداد قبلی استقلال با کارگزار قبلی اقاله شود یا این که طبق بندهایی که در قرارداد وجود دارد یکی از طرفین قرارداد را فسخ کنند.

 نظری درباره اینکه در قرارداد باشگاه استقلال با کارگزار پیشین امکان فسخ قرارداد وجود ندارد، اعلام کرد: همیشه امکان اقاله وجود دارد و طرفین می‌توانند پس از مذاکره همکاری‌شان را پایان دهند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: قراردادی که پیش از این باشگاه استقلال با کارگذار امضا کرده بود باید تعیین تکلیف ‌شود. طبق قانون نمی‌توان ملکی را که به شخصی اجاره داده‌اید بدون توافق با مستاجر به شخص دیگری اجاره داد. به صورت دقیق نمی‌دانم کارگذار پیشین چقدر به باشگاه استقلال پول داده است.

وی در پایان گفت: هنوز درباره انتقال مالکیت دو ورزشگاه امام رضا (ع) و شهید کاظمی هنوز صحبت اساسی صورت نگرفته و فقط به صورت کلی حرف‌هایی مطرح شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =