امام جمعه: به متهمان شهرداری فشم هشدار داده بودم

تهران- ایرنا- امام جمعه بخش رودبار قصران گفت: بنده در زمان های مکرر و به انحای مختلف منجمله از تریبون مقدس نماز جمعه در خطبه ها نصیحت و تذکرات لازم را اعلام کردم اما مورد توجه قرار نگرفت و منجر به دستگیری شهردار و اعضای شورای شهر فشم شد.

به گزارش ایرنا از مرکز رسانه قوه قضائیه، با تلاش‌های حوزه قضایی بخش رودبار قصران و اقدامات و گزارش وزارت اطلاعات، ۲ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و یکی از کارکنان شهرداری اوشان فشم و میگون دستگیر شدند؛ در این رابطه تحقیقات قضائی انجام و متهمان این پرونده با قرار متناسب قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

حجت الاسلام سید مجتبی حسنی عصر سه شنبه با صدور بیانه ای در این خصوص اظهار داشت: مردم شریف، مومن و ولایتمدار رودبار قصران در راستای سیاست‌های کلان دستگاه قضائی کشور در مبارزه جدی و بی امان با فساد، خصوصاً فساد اقتصادی و با تلاش های شبانه روزی حوزه قضایی بخش، سربازان گمنام و بیدار امام زمان (عج) تعدادی از افرادی که به اتهامات مالی و زد و بندهای اقتصادی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بودند دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

وی افزود: اینجانب به عنوان خادم و گوش شنوای شما مردم عزیز اعلام می کنم هیچ تخلفی در منطقه از نگاه تیزبین و بیدار و هوشیار حوزه قضائی منطقه و سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دور نبوده و هیچ مسئول متخلفی در شهرها و روستاهای منطقه مصون و در امان نخواهد بود.

حسنی ضمن تبریک به اهالی رودبار قصران و تقدیر از تلاش های جدی و شبانه روزی همه عوامل این دستگیری، بالاخص رئیس حوزه قضایی رودبار قصران و سربازان گمنام امام زمان (عج)، خواستار استمرار اینگونه اقدامات و همچنین برخورد عادلانه و قاطعانه با این افراد شد.

امام جمعه رودبار قصران تاکید کرد: شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون ضمن مشورت با مسئولان امر در انتخاب شهردار جدید دقت کافی و لازم را بنمایند.

اوشان، فشم، میگون از توابع بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایخت واقع شده است.

به گزارش ایرنا، شهردار، چند تن از معاونان و کارکنان، رئیس و دو عضو شورای شهر لواسان از توابع شمیرانات نیز در بهمن و اسفند ماه سال ۹۸و شهردار دوره سوم شورای این شهر در ماه جاری نیز دستگیر و روانه زندان شده اند که تاکنون جرم این افراد به صورت رسمی از مراجع ذیصلاح اعلام نشده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =