بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است

تهران- ایرنا- جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است، گفت: مسئولان کشور در همه حوزه‌ها و اقشار مختلف مردم در آزمون بزرگ کمک به یکدیگر مدال افتخار شجاعت، همدلی و ایثار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  سرتیپ پاسدار «محمدحسین سپهر» روز سه‌شنبه در مراسم تجلیل از همیاران سلامت اظهارداشت: امروز کشورهای دنیا عموما با بحران محبوبیت دچار هستند و آن کشورهای که مدعی پیشرفته بودن و حداکثر خدمت عمومی به مردم خود را دارند در مسئله مقابله با کرونا بسیار از ما عقب‌تر هستند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین افزود: مطمئن باشید که مسئولان کشور در همه حوزه‌ها و اقشار مختلف مردم در آزمون بزرگ کمک به یکدیگر، مدال افتخار شجاعت، همدلی و ایثار گرفتند، همچنین ما در عرصه اقتصاد با تمام مشکلات و کاستی‌هایی که داشتیم به معنی واقعی کلمه افتخار آفریدیم.

سپهر تصریح کرد: ما به عنوان سازمان بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی طرح‌های بسیار بزرگی را در دستور کار قرار داریم و برای کمک به امنیت پایدار که یکی از آنها تقویت پدافندهای زیستی است طرح‌های زیادی را انجام داده‌ایم و در آینده انجام خواهیم داد که کارگروه آن را برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: امروز بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در اقصی نقاط کشور تشکیل شده است تا به وزارت بهداشت کمک کنیم و در جهت سلامت مردم گام برداریم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: امروز در عرصه مقابله با ویروس کرونا به طور جهادی پای کار خواهیم بود تا مشکل را حل کنیم و آمادگی کامل برای تداوم کمک به وزارت بهداشت را داریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =