۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۳
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83793582
۰ نفر

برچسب‌ها

توتی: رئال دستمزد رائول را به من نداد

تهران- ایرنا- «فرانچسکو توتی» با اعتراف به اینکه وی در آستانه پیوستن به رئال مادرید بوده است، گفت: آنها اما به من پیشنهاد بیشتری نسبت به «رائول» ندادند زیرا او کاپیتان بود.

افسانه باشگاه آ.اس رم با انتقال به سانتیاگو برنابئو مخالفت کرد و سال‌های باقی‌مانده دوران فوتبالی خود را در زادگاهش سپری کرد.

وی در گفت‌وگو با لیبرو گفت: این‌طور بگویم که ۸۰ درصد خواهان پیوستن به رئال بودم. علاوه بر این، آن برهه بهترین روزهای رم هم نبود اگرچه «فرانچسکو سنسی» رییس وقت رم برای ماندن من هر کاری که از دستش برمی‌آمد، کرد.

وی افزود: رئال مادرید پول زیادی می‌داد. آنها پیشنهاد هنگفتی به من دادند و قرار بود قراردادی به ارزش حدود ۲۵ میلیون یورو امضا کنم. هر چیزی که می‌خواستم فراهم بود به غیر از بازوبند کاپیتانی چون «رائول» آنجا بود.

توتی دامه داد: رائول بازیکنی بود که باید بیشتر از همه پول دریافت می‌کرد. او کاپیتان بود، سمبل رئال و باید بیشتر پول می گرفت و بازیکنانی که به رئال می‌رفتند، باید نسبت به او دستمزد کمتری دریافت می‌کردند.

توتی با وجود سپری کردن تمام زندگی خود در رم، اما جایگاه افسانه‌ای وی به او اجازه نداده است تا از زیبایی‌های این شهر لذت ببرد.

وی در این باره نیز گفت: آن‌طور که باید از رم لذت نبرده‌ام. کولوسئوم را برای اولین بار سه سال پیش دیدم. سورئال بود؛ چیزی بین واقعیت و خیال.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =