آغاز چهارمین فراخوان دوره هشتم برنامه نانومچ

تهران-ایرنا- صاحبان طرح‌های نانویی که نمونه اولیه از محصول خود را تولید کرده‌اند براساس چهارمین فراخوان دوره هشتم برنامه نانومچ می‌توانند از یکم تا 20 خرداد 99 برای ثبت طرح‌های خود اقدام کنند.

به گزارش روز سه شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، هشتمین دوره برنامه نانومچ، از مهرماه سال جاری آغاز و تاکنون سه مرحله فراخوان برگزار شده است.

مجموعه طرح‌های دریافتی در این سه فراخوان، در دست ارزیابی قرار گرفته و نتایج برخی از آن‌ها، از طریق پرتال به متقاضیان اعلام شده است.

فراخوان سوم که از تاریخ ۱۵ بهمن‌ماه سال گذشته آغاز و تا ۱۵ اسفندماه ادامه داشت، تحت تأثیر شیوع ویروس کووید-۱۹ قرار گرفت و بسیاری از مخاطبین، با محدودیت‌هایی در دسترسی به اطلاعات و مستندات لازم برای ثبت طرح مواجه شدند.

در همین راستا، نانومچ تصمیم به برگزاری یک مرحله فراخوان جدید گرفته که از ابتدای خردادماه، لغایت بیستم این ماه ادامه خواهد داشت و صاحبان طرح‌های نانویی که نمونه اولیه از محصول خود را تولید نموده‌اند، می‌توانند نسبت به ثبت طرح خود اقدام نمایند.

گفتنی است که طرح‌های دریافتی، از چهار جنبه «معیارهای فنی»، «معیار نو بودن»، «معیار نانویی بودن» و «معیار تجاری» مورد ارزیابی قرار گرفته که البته در صورت احراز شرایط در ارزیابی‌های اولیه و حضور در جلسه مصاحبه حضوری، موارد مرتبط با تعامل و انگیزه تیمی نیز مدنظر قرار می‌گیرد.

نانومچ، از تمامی تیم‌هایی که به نمونه اولیه بهینه دست یافته و از انگیزه و تمرکز لازم برای توسعه طرح نوآورانه خود برخوردارند، دعوت می‌کند با ثبت طرح در این فراخوان و پذیرش در برنامه، از حمایت‌های در دسترس برای توسعه نمونه اولیه و آمادگی جهت ورود به صنعت و بازار، بهره‌مند شوند. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.nano.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha