ثبت تلاش‌های کادر درمانی در مقابله با کرونا ارزشمند است

تهران - ایرنا - دبیر انجمن متخصصان مغز و اعصاب، ثبت رویدادهای مرتبط با تلاش‌های کادر درمانی در مقابله با کرونا را ارزشمند خواند.

بابک زمانی روز سه شنبه ضمن ارزشمند خواندن هرگونه اقدامی برای ثبت حداکثری روایت‌های مرتبط با تلاش کادر بهداشت و درمان در مدیریت همه‌گیری کرونا، به اهداف مسابقه کرونا داستان با رویداد کرونا روایت اشاره کرد و گفت: کرونا داستان قصد دارد علاوه بر گردآوری آثار ادبی پیرامون کرونا، استعدادهای داستان‌نویسی را در جامعه پزشکی شناسایی و شکوفا کند و در انتهای این مسابقه، ضمن تقدیر از برگزیدگان، آثار برگزیده را در کتاب مستقلی چاپ و نشر نماید.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین از پیشنهاد دبیر کرونا روایت مبنی بر چاپ گزیده‌ای از آثار مسابقه کرونا داستان در کتاب «کرونا به روایت ادبیات» که یکی از مجلدات دهگانه کرونا روایت خواهد بود، استقبال کرد و گفت: این همگرایی‌ها می‌تواند همه ما را به هدفی که در این قبیل رویدادها در پی آن هستیم، نزدیک‌تر کند.

دبیر مسابقه کرونا داستان با حضور در دبیرخانه کرونا روایت و امضای تابلوی یادبود این رویداد، از همراهی مسابقه کرونا داستان با رویداد کرونا روایت خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =