رقص شمشیر با دشمنان فلسطین، خیانت به مسلمانان است

اسلام‌آباد - ایرنا - برخی از اندیشمندان پاکستانی، رویکر برخی از حاکمان کشورهای منطقه در قبال اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی را منافقانه توصیف کرده و گفتند: آنانی که با دشمنان فلسطین دست به 'رقص شمشیر' می‌زنند مرتکب خیانت بزرگ به جهان اسلام و مسلمانان هستند.

کنفرانس مطبوعاتی اعضای ارشد 'بنیاد حمایت از فلسطین' روز سه‌شنبه با حضور اندیشمندان، شخصیت‌های مذهبی و روزنامه‌نگاران در باشگاه خبرنگاران اسلام‌آباد برگزار شد.

شخصیت‌های پاکستانی هدف از این نشست را برجسته کردن روز نکبت و اهمیت بزرگداشت روز جهانی قدس عنوان کردند.

آنان تاکید کردند که فریاد نفرت از صهیونست‌ها و حمایت از ملت مظلوم فلسطین سهم هر پاکستانی در روز جهانی قدس خواهد بود.

سخنرانان در این کنفرانس خبری افزودند: خیانت برخی از حاکمان به اصطلاح مسلمان و عناصری که دم از سازش با رژیم غاصب صهیونیستی، در حقیقت عاملان اصلی تشدید مشکلات مردم فلسطین و توسعه طلبی‌های اسرائیل در منطقه است.

"ثاقب اکبر" از اندیشمندان پاکستانی گفت: برخی‌ها با تشکیل ائتلاف‌های نظامی خودساخته و به اصطلاح اسلامی، فقط به فکر خاک و خون کشیدن یمنی‌ها بوده و هدفی برای دفاع از مردم فلسطین ندارند.

وی افزود: سردمداران ائتلاف‌های توخالی در منطقه چرا حاضر به شلیک یک گلوله برای نجات جان فلسطینی‌ها در برابر دشمن صهیونیستی نیستند اما دست از تجاوز به یمن برنمی‌دارند.

ثاقب اکبر تاکید کرد: مسلمانان جهان هرگز سازش با صهیونیست‌ها را قبول نمی‌کنند مردم پاکستان نیز همگام با ملت‌های آزادیخواه جهان به حمایت و پشتیبانی از برادران فلسطینی خود ادامه خواهند داد.

رییس انجمن جوانان پاکستان نیز طی سخنانی گفت: مسلمانان جهان از حمایت از ملت فلسطین و برائت از رژیم صهیونیستی به ویژه هم‌دستان این رژیم در منطقه خسته نخواهند شد.

"عبدالله گُل" افزود: امروز برخی از عناصر غرب زده و خائن در برخی از کشورهای اسلامی دم از برقراری روابط با رژیم صهیونیستی زده و با احساسات ملت مظلون فلسطین و حامیان آنان بازی می‌کنند.

وی تاکید کرد: ما هشدار می‌دهیم که با هرگونه طرح روابط با صهیونیست‌های متجاوز مقابله کرده و اجازه نخواهیم داد که میراث دفاع از بیت المقدس و پشتیبانی از مقاومت فلسطین تحت تاثیر قرار بگیرد.

شخصیت‌های پاکستانی با محکوم کردن طرح به اصطلاح معامله قرن و ابراز تاسف از تبانی برخی از کشورهای عرب با دولت ترامپ برای تحمیل آن بر ملت فلسطین، گفتند: معامله قرن چیزی جز توسعه اشغالگری فلسطین و ضربه زدن به محور مقاومت نیست به همین دلیل ملت‌های جهان و حامیان فلسطین این طرح آمریکایی صهیونیستی را رد کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =