سلیمی: به وضعیت قیمت لوازم خانگی و مسکن رسیدگی شود

تهران- ایرنا- نماینده مردم محلات در مجلس شوری اسلامی در تذکری خطاب به رییس جمهوری از قیمت‌های افسارگسیخته لوازم خانگی و مسکن انتقاد کرد.

علیرضا سلیمی در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رییس جمهوری اظهارداشت: آقای روحانی در تصمیمات خود کارگران، حاشیه‌نشینان، رانندگان، کشاورزان، قالیبافان را در تصمیمات فراموش نکنید.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: الان حقوق نیروهای قراردادی در سازمان‌ها افزایش ۵۰ درصدی پیدا نکرده است و این یک نوع بی‌عدالتی است،  قیمت مسکن و اجاره بیداد می‌کند. آقای رییس جمهوری مسکن ملی شما قرار بود تعادل ایجاد کند، پس چه شد؟

سلیمی تصریح کرد: قیمت لوازم خانگی افزایش زیادی داشته است و خانواده‌ها برای تهیه جهیزیه مستاصل می‌شوند، چه کسی مسئول است؟  آقای روحانی شنیده شده برخی از پست‌ها به‌نورچشمی‌ها داده می‌شود یک فردی بدون هیچ تخصصی رییس هیات مدیره یک سازمان مهم می‌شود. مگر چه خبر است! خب برود در تخصص خودش! فقط به‌دلیل ارتباط سازمانی که دارد!

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بلیط قطارهای کنسل شده هنوز به مردم برگردانده نشده است.

وی همچنین خطاب به وزیران تعاون و کار و راه و شهرسازی گفت: آقای وزیر کار، حق مردم را به مردم برگردانید، آقای وزیر راه، حق مردم را به مردم برگردانید.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =