داروخانه هلال احمر سیرجان رتبه اول حوزه رشد عملکرد را گرفت

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان گفت: داروخانه هلال احمر سیرجان با توجه به رشد عملکرد بسیار عالی در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب رتبه نخست را در بین داروخانه‌های هلال احمر این استان شده است.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، رضا فلاح در نشست کمیته توسعه دارویی هلال احمر استان کرمان افزود: داروخانه هلال احمر سیرجان با توجه به رشد عملکرد بسیار عالی در سال ۱۳۹۸ در بین داروخانه های هلال احمر استان موفق به کسب رتبه اول شده است. 

رضا فلاح در این جلسه بر افزایش و گسترش تعامل داروخانه های هلال احمر استان با بیماران، پزشکان، شرکت های پخش دارو و دانشگاه های علوم پزشکی تاکید کرد و گفت: تعیین راهکارهای مختلف جهت تامین هزینه های دارویی بیماران بی بضاعت و کم بضاعت که به داروخانه های هلال احمر مراجعه می کنند، در اولویت برنامه های جمعیت هلال احمر کرمان قرار خواهد گرفت. 

وی افزود: ارتقاءکیفیت ارائه خدمات به بیماران و مردم باید در سال جدید بطور جدی پیگیری شود و بدهی سازمان ها بیمه گر و دانشگاه های علوم پزشکی بطور جدی پیگیری شود.

نخستین نشست توسعه کمیته دارویی هلال احمر کرمان در سال جاری با حضور مدیرعامل، جمعی از معاونین و مدیران داروخانه های هلال احمر شهرستان های کرمان، سیرجان و رفسنجان به میزبانی جمعیت هلال احمر سیرجان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =