امنیت بالای استان سمنان نشانگر عملکرد خوب نیروی انتظامی است

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: برقراری امنیت کاری بسیار دشوار و تلاش در این مسیر امری مقدس است و امنیت بالای استان سمنان نشان می دهد نیروی انتظامی از پس این ماموریت خطیر به خوبی برآمده است.  

آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی روز سه‌شنبه در دیدار با مسوولان نیروی انتظامی شهرستان سمنان ضمن تقدیر از زحمات ماموران پلیس و قدردانی از عملکرد ناجا افزود: امنیت یکی از مولفه های مهم زندگی در جوامع گوناگون است و بدون امنیت تمام فعالیت ها و اقدام ها مختل می شود و اجرای هیچ طرحی در مسیر پیشرفت و آبادانی کشورها میسر نیست.

وی ادامه داد: به فضل الهی و به برکت خون شهدا و جانفشانی ها و ایثارگری های نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی، جمهوری اسلامی از امنیت بسیار خوبی در مقایسه با کشورهای منطقه برخوردار است.

آیت الله شاهچراغی تصیح کرد: حضور مقتدرانه پلیس در جامعه باعث آرامش و امنیت روانی مردم است و این حضور باید استمرار یابد و حتی تقویت شود.

وی اقدامات پلیس در راستای عفاف و حجاب را  اثربخش دانست و گفت: دیگر سازمان ها نیز در این خصوص باید همراه، همگام و پشتیبان نیروی انتظامی باشند.

سرهنگ اسدالله ناکینی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمنان نیز در این دیدار گفت: حمایت ائمه جمعه و جماعات از فعالیت ها و طرح های انتظامی موجب افزایش همکاری و مشارکت های مردمی می‌شود و تولید امنیت امری مشارکتی است که همه اقشار مردم و تمام سازمان ها و نهادها در آن نقش دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =