برنامه‌های سوم خرداد در خلخال بصورت مجازی برگزار می شود

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: برنامه‌های گرامیداشت سالروز سوم خرداد در این شهرستان با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ جهانبخش عطایی روز سه‌شنبه در جلسه شورای اداری افزود: غیر از چند برنامه از جمله افتتاح ۲ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی ،رژه خودرویی و مسابقات تیراندازی ویژه سالروز آزادی خرمشهر ،امکان برگزاری سایر آیین‌های گرامیداشت این روز بصورت حضوری وجود ندارد.

وی با تقدیر از تلاش مدافعان سلامت در کنترل بیماری کرونا و کاهش آسیب این ویروس اظهارداشت: همان‌طور که رزمندگان اسلام در هشت سال دوران دفاع مقدس از تعرض به خاک میهن اسلامی با جان و دل دفاع کردند، دفاع از سنگرهای مقابله با کرونا نیز امروزه بدست مدافعان سلامت به خوبی اداره ، مدیریت و حفظ می‌شود.

فرمانده سپاه خلخال زمندگان را افتخاری بزرگ برای مردم مومن و قدرشناس این شهرستان دانست و گفت: به برکت جانفشانی و ایثارگری شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است که امروز ایران اسلامی به عنوان یکی از قدرت‌های بزرگ جهان مطرح است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس مظهر حماسه، معنویت، دینداری، آرمان‌خواهی، از خود گذشتگی، ایثار، ایستادگی، پایداری، مقاومت و تدبیر وحکمت است افزود: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه است هیچ آسیبی از جانب دشمن کشور  را تهدید نخواهد کرد.

او اظهارداشت: دفاع مقدس سندی پرافتخار از اقتدار و صلابت ملت ایران است و ملت قهرمان ایران اسلامی با ایستادگی و جانفشانی بی‌نظیر اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی همچنین از اجرای گام ششم از مرحله اول اجرای رزمایش کمک مومنانه بسیج در سوم خرداد خبر داد و گفت: بیش از ۲ هزار بسته غذایی آماده توزیع در بین خانوارهای آسیب‌دیده از کرونا است.

در این آیین با قدردانی از سرهنگ بیوک خسروی مسوول بسیج سازندگی سپاه خلخال ،سرگرد طاهری به عنوان مسوول جدید این واحد معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =