۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۰
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83793281
۱ نفر

برچسب‌ها

تاج: ویلموتس سرمان کلاه گذاشت

تهران- ایرنا- رییس سابق فدراسیون فوتبال گفت: اگر ویلموتس گفته قراردادش دستکاری شده، از ادبیات خوبی استفاده نکرده است؛ بهترین جمله‌ای که می‌شد در مورد ویلموتس استفاده کرد، این بود که او سر ما کلاه گذاشت.

مهدی تاج در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره ادعای ویلموتس مبنی بر اینکه قراردادش با فدراسیون فوتبال دستکاری شده است؛ اظهار داشت: اصلا امکان دستکاری در هیچ قراردادی نیست. هر قراردادی زیر نظر فیفا بسته می‌شود، باید پولش پرداخت شود. فدراسیون منابعش از فیفا بود و در آن زمان هم آن نهاد نتوانست پول این مربی را پرداخت کند.

وی در ادامه افزود: به مسوولان نامه زدیم و حتی ۱۰-۱۵ نامه بانک مرکزی نوشت که این قرارداد فسخ نشود ولی هر کسی قرارداد را فسخ کند، باید پول طرف مقابل را پرداخت کند. خوشبختانه در این قرارداد آمده است، هر طرفی قرارداد را فسخ کرد، باید سه ماه غرامت بدهد.

رییس سابق فدراسیون در خصوص اینکه گفته می‌شود فدراسیون برای ویلموتس یک بنز در اختیار گرفته بود و صبحانه و نهار او ۴.۵ میلیون آب خورده است؛ خاطرنشان کرد: نه بنزی در کار بوده و نه این اخبار درست است. یک ماشین عادی در اختیار او بود که قبلا هم در اختیار داشتیم. این خودرو اکنون در کمپ تیم‌های ملی است. این اخبار بدی است که خیلی از آنها را قبول نمی‌کنم.

وی درباره اینکه قبلا گفته بود ویلموتس مربی نجیبی است، گفت: اینکه گفتم مربی نجیبی است، به چند دلیل بود. حدود هشت ماه پول ویلموتس را نداده بودیم و او هم به این دلیل از فدراسیون شکایت کرد. بعد از اینکه مریض شدم، مسوولان محترم فدراسیون وکیل این پرونده را تغییر دادند و یک وکیل دیگر انتخاب کردند. ظاهرا یک لایحه داده که در جریان آن نبودم و ۲ روز پیش سوال کردم که این لایحه چیست که اگر آنها این لایحه را بپذیرند خوب است. البته من در جریان دفاع بعدی نیستم.

تاج در پایان درباره درخواست کی‌روش مبنی بر دریافت پاداش سومی جام ملت‌ها نیز تاکید کرد: او اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت. می‌دانید هر سال بازی رده‌بندی در جام ملت‌ها برگزار می‌شد ولی در دوره گذشته برگزار نشد. در قرارداد ما آمده بود که اگر سوم شویم بتوانیم به او پول بدهیم که البته بازی برگزار نشد. اگر سوم می‌شدیم، یک میلیون دلار هم به فدراسیون تعلق می‌گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =