۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۱
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83793261
۰ نفر

برچسب‌ها

سپیدرود رشت ۳۰ خرداد به میدان می رود

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت ۳۰ خرداد ماه در رقابت های لیگ دسته اول کشور به میدان می رود.

 مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : دقایقی پیش از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران تاریخ رسمی آغاز تمرینات و شروع بازی های معوقه و هفتگی مسابقات لیگ های برتر، دسته اول، دوم و دسته سوم اعلام شد.

رادنی دیدار افزود: با توجه به اعلام سازمان لیگ،  تمرینات تیمهای لیگ دسته اول که سپیدرود در آن حضور دارد از روز پنجم خرداد و رقابت های این لیگ نیز از روز چهارم تیر ماه با انجام هفته بیست و هفتم برگزار می شود.  

وی ادامه داد: بر این اساس بازی عقب افتاده تیم های سپیدرود رشت و سرخپوشان پاکدشت نیز روز ۳۰ خرداد ماه برگزار می شود و سرخپوشان رشتی باید پس از برگزاری این دیدار عقب افتاده، روز چهارم تیرماه نیز در هفته بیست و هفتم به میدان برود.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد: البته بر مبنای اعلام سازمان لیگ، برگزاری رقابت ها با انجام تست کرونا برای تمام بازیکنان، اعضای کادرفنی و عوامل اجرایی باشگاه ها تاکید شده و تحویل نتایج تست های انجام شده به ایفمارک و اخذ مجوزهای لازم را به نوعی پیش شرط شروع تمرینات و اجازه شرکت در مسابقات اعلام شده است.

دیدار خاطرنشان کرد: به هرحال با توجه به اعلام سازمان لیگ، رقابت های فوتبال در لیگ های مختلف از سر گرفته می شود و امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت در این مدت باقی مانده،  تمرینات منظمی را انجام و با قدرت رقابت های لیگ دسته اول را ادامه دهد.

تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم،  سپیدورد رشت با انجام ۲۵ بازی و کسب ۲۶ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =