معلمان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در جشنواره ملی جلوه های معلمی انتخاب شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه معلم شاخص این استان برای شرکت در جشنواره ملی جلوه های معلمی امروز سه شنبه در استان انتخاب و به وزارت آموزش و پرورش معرفی شدند.

هادی زارع پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سه معلم شاخص کهگیلویه و بویراحمد شامل علی صفایی از گچساران، صیاد تقی پور از دیشموک و صغری آذرشب از چاروسا هستند.

وی افزود: جشنواره ملی جلوه های معلمی به منظور شناسایی و معرفی معلمان فداکار و ایثارگر کشور است که از بذل جان و مال خود در راه تعلیم و تربیت دانش آموزان دریغ نمی کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آشنایی هر چه بیشتر مردم کشور با انسان های بزرگمنش و نقش الگویی معلمان از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره ملی است.

زارع پور عنوان کرد: در این جشنواره ملی زیبایی ها و جلوه های والای معلمی معرفی و از سوی وزارت آموزش و پرورش از جاودانه های عرصه تعلیم و تربیت کشور تجلیل می شود.

وی ابراز داشت: آیین اختتامیه این جشنواره ملی همه ساله و همزمان با ۱۷ ربیع الاول سالروز ولادت حضرت محمد مصطفی (ص) به عنوان معلم بشریت در تهران برگزار می شود.

زارع پور گفت: زمان برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره ملی در سال جاری و تجلیل از معلمان شاخص کشور ۱۳ آبان ماه خواهد بود.

وی افزود: این جشنواره ملی تمامی معلمان کشور و کهگیلویه و بویراحمد اعم از رسمی، رسمی آزمایشی و پیمانی شاغل در مدارس دولتی و غیردولتی را شامل می شود. 

تعداد دانش آموزان مشغول به تحصیل پسر و دختر کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم افزون بر ۱۶۱ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =