رییس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اردبیل انتخاب شد

اردبیل - ایرنا - علی تقی‌زاده با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس جدید هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اردبیل انتخاب شد.

در این مجمع انتخاباتی که روز سه‌شنبه با نامزدی ۲ نفر برگزار شد برگزار شد، علی تقی‌زاده با کسب هشت رای از مجموع ۱۳ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل انتخاب شد.

رضا مبارکی دیگر نامزد نیز موفق به کسب پنج رای موافق اعضای این مجمع شد.

مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل دی ماه پارسال با نامزدی چهار نفر برگزار و در پایان علی تقی‌زاده و رضا مبارکی با کسب رای تساوی به دور بعد انتخابات راه یافته بودند.

رییس جدید هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل گفت: احیای ورزشی‌های بومی و محلی و بسط و گسترش آن، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات است.

 تقی زاده مهیا کردن زیرساخت‌ها و امکانات، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات، برگزاری جشنواره‌های متنوع به مناسبت‌های مختلف، توجه به ورزش بانوان و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات مناطق روستایی و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =