۱۲۵۰ بسته غذایی بین نیازمندان سرپل‌ذهاب توزیع شد

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل‌ذهاب گفت: یک هزار و ۲۵۰ بسته غذایی در مرحله دوم اجرای رزمایش کمک مومنانه بین افراد نیازمند این شهرستان که بر اثر کرونا شغلشان را از دست داده‌اند توزیع شد.

 سرهنگ پاسدار نوروز اکبری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته های غذایی شامل برنج، روغن، مرغ، کنسروماهی و لوبیا است.

وی اظهارداشت: از این تعداد ۸۵۰ بسته کمک معیشتی به نام شهید شاخص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای شهرستان سرپل ذهاب مزین شده و مورد تفقد افراد شناسایی شده و نیازمند قرار می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب گفت: مرحله سوم توزیع کمک های مومنانه سپاه پاسداران این ناحیه در روز عید فطر ماه مبارک رمضان خواهد بود.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه  ۹۰ هزارتن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۲۴ هزار و ۶۰۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هفت هزار و ۱۱۹ رسید.

کیانوش جهانپور روز سه شنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از آن در کشور افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۳۰ اردیبهشت) براساس گزارش آزمایشگاه ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی ۲ هزار و ۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که از بین مبتلایان جدید، ۴۲۴ مورد بستری ( حدود ۲۰ درصد) و هزار و ۶۸۷ مورد سرپایی هستند و با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ در کشور به ۱۲۴ هزار و ۶۰۳ نفر رسید.