ودیعه‌گذاران آذر ١٣٨۶ در آذربایجان غربی، در کاروان‌های حج‌تمتع ثبت‌نام کنند

ارومیه- ایرنا- مدیر حج و زیارت آذربایجان‌غربی با اشاره به تغییر اولویت‌های حج تمتع امسال گفت: ودیعه‌گذاران آذر سال ۱۳۸۶ نیز می‌توانند در ظرفیت خالی کاروان‌های حج تمتع سال جاری نام‌نویسی کنند.

محمدرضا ندیری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به وجود ظرفیت خالی در برخی از کاروان‌های حج تمتع سال ۱۳۹۹ این استان. به منظور تکمیل ظرفیت‌، دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع تا مورخ ۱۳۸۶/۰۹/۳۰ به عنوان اولویت‌های ذخیره برای تکمیل ظرفیت‌ها اقدام کنند. 

وی بیان کرد: این افراد  از ساعت ۱۰ صبح فردا، چهارشنبه جهت ثبت‌نام در کاروان‌های دارای ظرفیت خالی به سامانه رزرو سازمان حج و زیارت https://reserve.haj.ir مراجعه و نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.

وی اظهار داشت: ودیعه گذاران در صورتی که تاکنون در فراخوان عمومی مشارکت نکرده‌اند باید ابتدا با مراجعه به سامانه فوق نسبت به تکمیل و بروزرسانی اطلاعات خویش اقدام و پس از دریافت کد رهگیری سایر مراحل رزرو و ثبت‌نام را دنبال کنند.

معاون مدیریت حج و زیارت آذربایجان‌غربی گفت:  امر ثبت نام متقاضیان از محل اولویت‌های ذخیره پس از تکمیل ظرفیت خالی کاروان‌ها در هریک از شهرستان‌ها پایان می‌یابد.

به گزارش ایرنا، همه ساله موسم حج در ماه ذیحجه انجام می‌شود و میلیون‌ها زائر از کشورهای مختلف دنیا برای انجام حج تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha