انجمن سواد رسانه‌ای ایران برای انتخاب دبیران فراخوان داد

تهران- ایرنا- فراخوان عمومی انجمن سواد رسانه‌ای ایران برای انتخاب دبیران کارگروه‌های تخصصی، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سواد رسانه ای ایران، مجمع عمومی انجمن سواد رسانه‌ای ایران در تاریخ ۲۲ خردادماه سال جاری با دستور کار استماع گزارش هیات مدیره و بازرس انجمن، رای گیری برای انتخاب بازرس انجمن تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، تصویب ترازنامه و بودجه انجمن در سال ۹۹ و اصلاح آیین نامه عضویت و تعیین حق عضویت برگزار خواهد شد.

اعضای این انجمن برای تصدی جایگاه بازرس انجمن میتوانند درخواست خود را به نشانی info@mliteracy.ir ایمیل کنند.

همچنین بنابراین گزارش نظر به تصویب شورای معاونین انجمن سواد رسانه ای ایران مبنی بر صدور مجوز انتخاب دبیران کارگروه های تخصصی انجمن سواد رسانه ای ایران از میان تمام علاقه مندان و متخصصان حوزه سواد رسانه ای، تمام اشخاصی که دارای سوابق تجربی و حرفه ای مرتبط و مدرک فوق لیسانس و بالاتر در رشته های مرتبط با عنوان کارگروه های تخصصی این انجمن هستند میتوانند سوابق خود را برای انجمن سواد رسانه ای ایران از طریق پست الکترونیک ارسال کنند.

اسامی کارگروه های انجمن سواد رسانه‌ای ایران به شرح زیر است:

- کارگروه سواد بصری، هنر و رسانه های صوتی و تصویری   

- کارگروه فرهنگ و تعلیم و تربیت

- کارگروه پایش، مدیریت دانش و آینده پژوهی رسانه ها

- کارگروه سواد رسانه ای، اقتصاد و برندسازی

-  کارگروه مهارت های سواد رسانه ای در شهرهای هوشمند

- کارگروه خانواده، مشاوره و سلامت فردی و اجتماعی

- کارگروه ارتقای سواد رسانه‌ای کودکان و نوجوانان

-کارگروه فضای مجازی، رسانه ها و سرگرمی های دیجیتال

- کارگروه سواد رسانه ای و سیاست داخلی و خارجی

لازم به ذکر است بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن سواد رسانه‌ای ایران این انجمن آمادگی تاسیس کارگروه‌های جدید را در صورت دریافت طرح هایی که به تایید شورای معاونین این انجمن برسد دارد.

انجمن سواد رسانه ای و اطلاعاتی ایران، یک سازمان مردم نهاد ملی با عضویت فعالان بخش خصوصی، دولتی و دانشگاهی در حوزه سواد رسانه ای است که در حوزه آموزش، پژوهش، برنامه سازی رادیویی، تلویزیونی و سینمایی، تولید محتوای فرهنگی و اجتماعی با مضمون سواد رسانه ای و رتبه بندی مدارس، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی کشور ایران از نظر میزان توجه به موضوع سواد رسانه ای فعالیت می کند.

این انجمن هر ساله نسبت به اهدای نشان سواد رسانه ای به چهره های ماندگار این عرصه و اهدای نشان مسئولیت اجتماعی به اشخاص حقیقی و حقوقی که امکانات مادی و معنوی خود را در راه افزایش سواد رسانه ای جامعه به کار گرفته اند، اقدام می‌ کند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha