دبیر فدراسیون تنیس: برای برگزاری انتخابات آماده هستیم

تهران- ایرنا- سرپرست دبیر فدراسیون تنیس با بیان این مطلب که شرایط برای برگزاری انتخابات کاملا مهیا است گفت: تمام تلاش ما این است که انتخابات با آرامش کامل برگزار شود.

«فرشاد صفتی» روز سه‌شبنه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره شرایط فدراسیون برای برگزاری انتخابات اظهار داشت: همه چیز آماده و مهیا است. ۱۱ خرداد انتخابات برگزار می شود و تمام دعوتنامه‌ها نیز ارسال شده است. کاملا آماده هستیم و تلاشمان این است که انتخابات با آرامش کامل برگزار شود.

وی در پاسخ به این سووال که با توجه به زمان اعلام شده برای شروع فعالیت‌های ورزشی آیا فدراسیون به دنبال برگزاری مسابقات هست؟ تصریح کرد: بله ما کاملا برنامه‌ریزی را انجام داده‌ایم که بتوانیم مسابقات را برگزار کنیم. جام حذفی را مد نظر داریم و زمان تقریبی آن نیز مشخص شده است.

سرپرست دبیری فدراسیون تنیس ادامه داد: طبق اعلام وزارت ورزش برنامه‌های ورزشی باید بعد از ۲۲ خرداد باشد. ما هم برنامه داریم که ۱۰ تا ۱۳ تیرماه این مسابقات را برگزار کنیم که فینال آن مصادف با میلاد امام رضا (ع) باشد. این زمان پیشنهادی است که باید با دوستان در فدراسیون تصمیم گیری نهایی انجام بگیرد.

صفتی در ادامه تاکید کرد: مسابقات ما بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود و تلاش داریم که پخش تلوزیونی داشته باشیم تا علاقه‌مندان به تنیس بتوانند رقابت‌ها را تماشا کنند. ما در این مدت هم تلاش کردیم که فعالیت‌های فدراسیون را ادامه بدهیم و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا اجازه ندادیم کارهای فدراسیون متوقف شود.

طبق اعلام فدراسیون تنیس انوشا شاهقلی، حمیدرضا نداف و غزاله ترکمن به عنوان نماینده ورزشکاران در مجمع انتخابات فدراسیون تنیس حضور خواهند داشت. امیرحسین موسوی به عنوان نماینده داوران، سید امیر برقعی به عنوان نماینده مربیان معرفی شدند و باشگاه های شهرک امید و آپادانا نیز 2 باشگاهی هستند که در مجمع انتخابات از حق رای برخوردار هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha