شهروندان مراقب سوء استفاده دلالان باشند

تهران- ایرنا- مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در اطلاعیه شماره پنج در ارتباط با پذیره‌نویسی صندوق واسطه‌گری مالی یکم، به تمامی هموطنان هشدار داد؛ مراقب سوء استفاده دلالانی که برای اجاره کد ملی افراد به آنها مراجعه می کنند، باشند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصاد و دارایی در این اطلاعیه تأکید کرده است؛ از آنجا که سهام منتقل شده به این صندوق جزو سهام ارزنده بورس بوده و در راستای مردمی کردن اقتصاد و افزایش ضریب نفوذ بورس با قیمت های بسیار مناسب (تخفیف ویژه) به متقاضیان واگذار می شود، برخی دلالان با پیشنهاد مبالغ ناچیز، نسبت به اجاره کد ملی افراد اقدام می نمایند که این اقدام تخلف محسوب شده و پیگیرد قانونی دارد.

 مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد در این اطلاعیه موکداً توصیه می کند؛ هموطنان گرامی در این خصوص مراقبت کرده و با توجه به جذابیت این سهام، شخصاً نسبت به پذیره نویسی برای خود و افراد خانواده اقدام کنند.
مهلت بهره مندی از مزایای تخفیف قابل توجه سهام این صندوق ساعت ٢٤ روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ بوده و تمدید نخواهد شد. لذا با توجه به احتمال ترافیک سامانه ای و امکان بروز اختلال در سامانه ها، متقاضیان تقاضای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =