همیشه پاسخگوی پرسش‌های نمایندگان مجلس بوده‌ام

تهران - ایرنا - وزیر نفت در دیدار پایانی با اعضای کمیسیون انرژی مجلس گفت: من همیشه به حضور در نشست کمیسیون انرژی مجلس و احترام به اعضای آن اعتقاد داشتم و به پرسش‌های آنان پاسخ می‌دادم.

به گزارش وزارت نفت، بیژن زنگنه عصر امروز (دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت‌ماه) در دیدار پایانی یا اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی (دوره دهم) گفت: من همیشه وقتی نماینده‌ای در بخشی خاص پرسش داشت در کمیسیون انرژی حاضر می‌شدم و به پرسش‌ها پاسخ می‌دادم، هرچند ممکن بود به نماینده سوال کننده بگویم پاسخ پرسش شما را در صحن علنی می‌دهم، اما به سوال کننده احترام گذاشته و در نشست کمیسیون حاضر می‌شدم.

وی از تک تک اعضای کمیسیون انرژی مجلس تشکر کرد و گفت: برای شما که برخی از نمایندگان شهرها و مناطق نفت‌خیز کشور بودید تشکر و قدردانی می‌کنم و آرزوی توفیق دارم.

در این نشست مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و حسن منتظر تربتی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز حضور داشتند برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی دیدگاه‌های خود را درباره شرایط صنعت نفت و گاز کشور بیان و از زحمات و همکاری‌ها و هماهنگی های وزیر نفت با کمیسیون انرژی مجلس دهم قدردانی کردند.

در پایان این نشست وزیر نفت با اهدای لوح سپاس از اعضای کمیسیون انرژی مجلس دوره دهم قدردانی و تشکر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =