۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۸:۵۴
کد خبرنگار: 1454
کد خبر: 83792394
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب کشف شد

بندرعباس - ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی میناب گفت : ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان کشف شد

سرهنگ ” نادر کریمی  روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ماموران انتظامی میناب در راستای مقابله با قاچاق فرآورده های نفتی توسط نیسان های ویژه حمل سوخت با مخازن ۲ هزارلیتری به “خور بندزرک” و تخلیه آن در مشک هایی معروف به مشک “ماری” و انتقال آن به کشورهای حاشیه خلیج فارس مطلع و موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس امنیت اقتصادی شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی، شب گذشته با تشکیل یک تیم منسجم به محل اعزام شدند، افزود: قاچاقچیان با مشاهده ماموران اقدام به پرتاب فشفشه کرده و نیسان ها نیز از فرصت استفاده و قصد فرار داشتند که در این راستا ماموران با استفاده از قانون به کار گیری سلاح اقدام به تیر اندازی هوایی کرده و قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند با رها کردن خودروها و مشک های “ماری”  از راه دریا متواری شدند.

وی یادآور شد: در بازرسی از محل ۲ مشک “ماری” حاوی گازوئیل، یک دستگاه شناور، ۵ دستگاه خودروی نیسان بدون پلاک در حال تخلیه سوخت به همراه ۱۲ دستگاه موتور پمپ توقیف شد.

وی در ادامه گفت: با تخلیه مشک ها ۳۰ هزار و ۱۰۰ لیتر سوخت قاچاق کشف شدو با استفاده از یک دستگاه کامیون تانکر دار تحویل شرکت نفت شد.

جانشین فرمانده انتظامی میناب در پایان ارزش ریالی محموله سوخت و شناور توقیف شده را ۳ میلیارد و ۱۵۸ میلیون ریال عنوان و یاد آور شد: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل و دستگیری متهمان در دستور کار قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =