روابط عمومی از مشاغل مهم و حساس در سازمان‌ها محسوب می‌شود

قزوین - ایرنا - فرماندار البرز حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی را از مشاغل مهم و حساس در سازمان‌ها دانست و گفت: هرگونه ‌فعالیت در این بخش نیاز به علاقه و حس مسوولیت‌پذیری دارد.  

محمد نصیری بعدازظهر دوشنبه در مراسم  تقدیر از فعالان حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی  شهرستان که با حضور فرمانده سپاه البرز برگزار شد، اظهار داشت: تلاش در جهت اطلاع رسانی به موقع توسط بخش روابط عمومی هر دستگاه نیازمند علاقه‌ و احساس مسوولیت در بین افراد فعال در این حوزه است. 

وی، زحمات کارکنان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی مهم و بی‌شمار دانست و افزود: ماهیت کاری این حوزه طوری است که همواره از آن به عنوان چشم بینا و گوش شنوا دستگاه‌ها و همچنین حلقه اتصال بین مدیریت و افکار عمومی جامعه یاد شده است. 

فرماندار البرز خاطرنشان کرد: حضور فعالان روابط عمومی در مجامع مختلف، به روز بودن و هوشمندی مدیران و کارشنان این حوزه را می طلبد چرا که این بخش به عنوان یکی از مشاغل حساس و تاثیرگذار در سازمان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. 

در پایان این مراسم تعدادی از فعالان حوزه روابط عمومی شهرستان به بیان مسایل و دغدغه‌های خود از جمله کمبود نیروی انسانی و تامین سخت افزارهای مورد نیاز خود پرداختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =