۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۷
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 83792299
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

موج سواری کرونا در بابل ادامه دارد

ساری - ایرنا - موج سواری کرونا در بابل بعد از گذشت سه ماه همچنان ادامه دارد و آمار بیماران بستری از ترخیصی‌ها بیشتر است.

بابل اولین شهر مازندران بود که ویروس کرونا در آن نفوذ کرده و قریب به ۹۰ روز است که در این شهرستان تاخت و تاز می کند.

هر چند در یک مقطعی بستری روزانه بیماران کرونایی از سه رقمی به تک رقمی رسیده بود اما در کوتاه ترین زمان این آمار جابه جا شده و روند افزایشی به خود گرفته است.

بر اساس آخرین گزارش از دانشگاه علوم پزشکی بابل در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶ بیمار کرونایی در بیمارستان های  این شهرستان بستری و در مقابل ۱۱ بیمار با حال عمومی مساعد ترخیص شدند.

همچنین تعداد ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری می باشند.

زنگ خطر ورود بیماری کرونا به مازندران ۳۰ بهمن سال گذشته با شناسایی ۲ بیمار مشکوک در بابل نواخته شد. بیماران شناسایی شده افرادی بودند که همزمان با شیوع کرونا در قم به آن شهرستان سفر داشتند.

بر اساس آخرین گزارش از دانشگاه علوم پزشکی بابل تعداد افراد بستری مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های بابل هم اکنون به ۶۶ نفر رسیده است.

دانشگاه علوم پزشکی بابل که مستقل از دانشگاه علوم پزشکی مازندران فعالیت می کند ، شهرستان ۵۰۰ هزار نفری بابل را با هفت بیمارستان زیر پوشش دارد که از این تعداد پنج بیمارستان آیت الله روحانی و میناگر ، شهید بهشتی ، یحیی نژاد و امیرکلا از ابتدا برای پذیرش بیماران کرونایی اختصاص یافتند و همچنان هم پذیرش این بیماران در تمامی این بیمارستان ها ادامه دارد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =