فرماندار: برندهای جهانی انگور و منبت ملایر بستری برای جهش تولید است

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: برندهای جهانی انگور و منبت این شهرستان بستری مهیا برای تحقق جهش تولید است که باید اطلاع رسانی درستی از سوی روابط عمومی‌ها در این ۲ حوزه مهم صورت گیرد.

قدرت الله ولدی روز دوشنبه در همایش تجلیل از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی ملایر اظهار داشت: وظایف تمامی دستگاه‌های اجرایی برای تحقق جهش تولید، سند توسعه راهبردی و اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تدوین و مشخص شده است و روابط عمومی‌ها باید در این زمینه نقش و وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

وی اطلاع رسانی درست و به موقع را از جمله وظایف مهم روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی برشمرد و افزود: سند جامع اطلاع‌رسانی توسط استاندار همدان تدوین و به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شده است و به عنوان منشور کاری باید بر اساس آن گام برداریم.

فرماندار ویژه ملایر بر لزوم بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، سیستم نوین الکترونیکی و به‌روز رسانی سایت‌های ادارات توسط روابط عمومی‌ها تاکید کرد و گفت: مردم باید به واسطه روابط عمومی‌ها از اقدامات و خدمات دستگاه‌های اجرایی مطلع شوند.

ولدی با بیان اینکه کار در حوزه روابط عمومی یک وظیفه اداری یا پست کارشناسی نیست بیان کرد: روابط عمومی‌ها باید در حوزه کاری خود هنر و تخصص داشته باشند و با عشق و علاقه وظیفه خود را انجام دهند.

وی تاکید کرد: روابط عمومی‌ها از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی برای بیان عملکرد و خدمات دستگاه‌های اجرایی استفاده و از رسانه‌ها حمایت کنند.

معاون استاندار همدان از همکاری و تعامل خوب روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در مقابله با کرونا در این شهرستان تقدیر کرد و افزود: مدیران روابط عمومی در کنار بیان عملکرد اداره مربوطه خود، ۲ برند جهانی ملایر و دیگر ظرفیت‌های این شهرستان را به روابط عمومی‌های سراسر کشور تبلیغ و اطلاع‌رسانی کنند.

ولدی خواستار تقویت ارتباط روابط عمومی‌ها با روحانیت و ائمه جمعه شد و اظهار داشت: هر اندازه عملکرد نظام بیشتر منعکس شود، امید و نشاط در بین مردم بیشتر نمود می یابد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر نیز در این آیین روابط عمومی‌ها را ویترین اصلی دستگاه‌های اجرایی دانست و بیان کرد: چنانچه عملکرد ادارات به موقع منعکس شود، موجب بالندگی شهر و دیده شدن اقدامات می‌شود.

حجت الاسلام طالب ترکاشوند روابط عمومی‌ها را ابزاری درست و قانونی برای انعکاس عملکرد ادارات دانست که باید در این زمینه فعالیت مستمر و پیگیر داشته باشند.

وی کسب رتبه دوم روابط عمومی برتر فرمانداری ویژه ملایر در بین روابط عمومی‌های استان را نشان از تلاش همه‌گیر عنوان و کارا، پاسخگو بودن و استفاده از فناوری‌های نوین را در حوزه روابط عمومی یک ضرورت برشمرد.

در این آیین از تلاش و زحمات مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملایر تقدیر شد.

۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =