امام جمعه دماوند: روابط عمومی‌ها فرهنگ قدردانی را در جامعه نهادینه کنند

تهران – ایرنا – امام جمعه دماوند گفت: روابط عمومی ها به عنوان حوزه اطلاع رسانی در هر نهادی، علاوه بر انعکاس اقدامات و فعالیت های مجموعه خود، فرهنگ تشکر و قدردانی از اقدامات خوب و مثبت را در بین مردم نهادینه کنند تا دلسردی ها کم شود.

حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی روز دوشنبه در آیین قدردانی از روابط عمومی های نهادها و ادارت شهرستان که در دفتر امام جمعه شهر برگزار شد، اظهار داشت: روابط عمومی ها نقش بسزایی در انتقال اخبار صحیح، مفید و موثر را در بین مردم و رسانه ها دارند.

وی با بیان اینکه علاوه بر آگاهی بخشی لازم است به تولید محتوا در فعالیت های حوزه روابط عمومی توجه بیشتری شود، گفت: یکی از موضوعات مهم در وظایف کاری روابط عمومی ها، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا است و این مهم نباید تنها مختص به زمان خاص صورت گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به وصیت نامه شهدا به ویژه شهید سلیمانی، خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی مختص به جناح و یا گروه خاصی نیست و همه مردم جایگاه ویژه ای به این شهید بزرگوار قائل هستند که لازم است آرمان های این شهید با بیانیه گام دوم انقلاب تلفیق شود تا موجب ارتقا سطوح مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی باشیم.

امام جمعه دماوند در ادامه یکی از موضوعات مهم در حوزه روابط عمومی ها را، تقویت فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: یکی از این موارد صرفه جویی و مصرف بهینه است که در شرایط کنونی، صرفه جوی در مصرف آب باید اولویت قرار گیرد.

حجت الاسلام فتاح دماوندی با تاکید براینکه روابط عمومی‌ها باید یک تشکل منسجم در سطح شهرستان دماوند داشته باشند تا بتوانند جایگاه واقعی خود را پیدا کنند، گفت: مسئولان روابط‌ عمومی ادارات در ترویج مسائل دینی، مذهبی و اعتقادی همچون قرآن، اسلام و اهل بیت(ع) نیز تلاش کنند.

به‌مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی امام جمعه دماوند از مسئولان روابط عمومی ادارات با اهدای لوح و هدایایی تقدیر کرد. در این مراسم مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان دماوند به بیان مشکلات و نظارت خود پرداختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =