۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۴
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83792151
۰ نفر

برچسب‌ها

خواجوند: همچنان بدنبال مصالحه با برانکو هستیم

تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: همچنان بدنبال مصالحه با برانکو هستیم و در عین حال قصد داریم به حکم صادر شده در این پرونده اعتراض کنیم.

مهدی خواجوند در مورد آخرین وضعیت پرونده برانکو اظهار داشت: طرح دعوا صورت گرفته و حکم هم در این باره صادر شده است. ما هم در صدد اعتراض به این حکم هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که ممکن است اعتراض به این پرونده بیهوده و زمان‌بر باشد و این کار هزینه بیشتری برای پرسپولیس در بر دارد، افزود: وظیفه ما این است که در یک بازه زمانی به برخی از پرونده‌ها رسیدگی حقوقی کنیم. اولویت ما در این پرونده مصالحه است و برای اینکار باید شرایط مناسبی به وجود بیاید.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت آنتونی استوکس هم گفت: او با ما قرارداد دارد و همچنان این قرارداد معتبر است. او برای حضور در ایران تاخیر انداخت که آن هم پروسه خودش را طی می‌کند.

وی در مورد قرارداد و بدهی باشگاه پرسپولیس با یک شرکت که قرار بود بلیت‌فروشی را به آن واگذار کند، اضافه کرد: حکم حقوقی و کیفری در این‌باره صادر شد. آخرین حکم کیفری هم دعوی را متوجه باشگاه پرسپولیس ندانسته است اما در مجموع این پرونده جزو چالش‌های ما است چرا که هم سازمان لیگ و هم فدراسیون فوتبال در این پرونده درگیر هستند و به زودی به یک جمع بندی مناسب خواهیم رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =