جلالی: در شرایط ویژه‌ای هستیم و باید با آن کنار بیاییم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گل‎گهر سیرجان در خصوص برگزاری ادامه لیگ برتر فوتبال کشورمان گفت: در شرایط ویژه‌ای هستیم و همه ما باید با آن کنار بیاییم.

مجید جلالی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص اینکه تاریخ از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور مشخص شده است اظهار داشت: به هر صورت این بازی ها برگزار می شد. به نظرم نمی شد صبر کنیم تا ریسک کرونا به صفر برسد چون هیچ وقت این اتفاق رخ نمی دهد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز ریسک کرونا وجود دارد اما می بینیم که مشاغل دیگر هم کارشان را شروع کرده اند. البته که کار کردن در این شرایط تبعاتی دارد اما واقعا چاره ای نیست. ما نمی توانستیم سه ماه دیگر صبر کنیم تا ببینیم وضعیت بهتر می شود یا بدتر.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان افزود: الان وضعیت طوری است که همه باید مراقبت کنند ما هم به بازیکنانمان گفتیم که سه‌شنبه در کمپ تمرینی مان در تهران باشند تا با حضور یک گروه پزشکی تست های مربوط به سلامتی گرفته شود تا بتوانیم از پنجشنبه تمریناتمان را شروع کنیم. مهمترین مساله این است که بازیکنان و عوامل دخیل در یک بازی فوتبال به درستی برای مراقبت از کرونا آموزش ببینند.

جلالی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه گل گهر سیرجان میتواند امکانات ایزوله کردن و بهداشتی مسابقات و تمرینات را فراهم کند گفت: ما این کارها را شروع کرده‌ایم و تمام تجهیزات لازم را در سالن بدنسازی، زمین بازی، خوابگاه، رستوران و محوطه ها فراهم کردیم و مشکلی بابت تامین امکانات وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه برخی از مربیان، مدیران و حتی بازیکنان لیگ برتری به دنبال لغو لیگ بودند عنوان کرد: همه عوامل فوتبال چه آنهایی که معتقد بودند لیگ باید تعطیل شود و چه آنها که می گفتند لیگ باید ادامه پیدا کند دغدغه سلامتی مردم را داشتند و به خاطر همین نظرات خود را می گفتند.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان افزود: تعطیل کردن لیگ شاید در وهله اول ساده‌ترین راه بود اما بعد از تعطیلی باید تصمیماتی گرفته می‌شد که از عهده هیچ کس بر نمی آمد. به خاطر همین ما باید وضعیت را تحمل کنیم و با ریسک بازی ها را برگزار کنیم تا دیگر حرف و حدیثی وجود نداشته باشد.

جلالی در پایان در خصوص اینکه آیا می تواند تا ۲۲ خرداد تیمش را برای حضور دوباره در لیگ برتر آماده کند گفت: ما الان در شرایط ویژه و اضطراری هستیم و کسی نمی تواند بگوید همه شرایط باید باب میل من باشد. باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که به این وضعیت بخورد و به قول معروف با شرایط کنار بیاییم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha