استمرار ضدعفونی روزانه پنج‌هزار دستگاه اتوبوس در تهران

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اعلام کرد: روزانه پنج هزار دستگاه اتوبوس در ابتدا و انتهای خط قبل از مسافرگیری ضدعفونی می شوند.

به گزارش روز دوشنبه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، محمود ترفع افزود: عملیات ضدعفونی ایستگاه‌ها و پایانه‌ها به صورت دوره‌ای و روزانه صورت می گیرد، همچنین عملیات ضدعفونی اتوبوس‌ها براساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا عادی شدن شرایط و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه به تمامی رانندگان برای حفاظت فردی، افشانه‌های دستی تحویل داده شده است، افزود: همچنین به تازگی ۳۵ دستگاه مه پاش سرد برای عملیات ضدعفونی اتوبوس‌ها به بهره برداری رسیده است.

به گفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ سطوح دارای تماس مشترک از جمله کف، درها، دستگیره‌ها، صندلی‌ها، دیواره‌ها، پنجره‌ها و نمایشگرها به صورت روزانه ضدعفونی می‌شوند.

کل ۴ درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور کارگران بازنشسته شرکت واحد پرداخت شد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه با وجود همه محدودیت های مالی موجود، رفع مشکل کارگران عزیزی که سال گذشته بازنشسته شدند را در اولویت قرار دادیم، تاکید کرد: کل چهار درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور کارگران بازنشسته شرکت واحد به تامین اجتماعی پرداخت شده است.

ترفع با تاکید بر اینکه مشکل بیمه رانندگان بازنشسته اتوبوس پایتخت برطرف شده است، افزود: اکنون شرکت واحد بابت حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور، به تامین اجتماعی هیچ بدهی ندارد.

وی با اعلام اینکه در سال های گذشته نیز مزایای سنوات پایان خدمت کارگران بازنشسته شرکت واحد با تاخیر پرداخت می شد، خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا منابع مالی برای پرداخت سنوات پایان خدمت این قشر را تامین و در اسرع وقت پرداخت کنیم.

ناوگان اتوبوسرانی با بیش از پنج هزار اتوبوس تک کابین و دوکابین در شهر تهران فعال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =