۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۹
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 83792050
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۲۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در پایتخت

تهران-ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدرپایتخت گفت: ۲۵۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و ۶ سوداگر مرگ نیز در این رابطه دستگیرشدند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهارداشت: با انجام طرح‌های متعدد در محله‌هایی چون مولوی و شوش مشخص شد که تعدادی افراد با همکاری یکدیگر محموله هایی را تحت پوشش بار تجاری به باربری های مرکز شهر انتقال و با تحویل گرفتن کالاهای تجاری بدین ترتیب انواع مواد مخدر را به شهر تهران منتقل می‌کنند.

سرهنگ حسنوند افزود: در گام بعدی تحقیقات پلیسی مشخص شد که این باربری ها مطلع از جاساز شدن مواد مخدر در محموله های تجاری نبوده و تنها بارهای تجاری را از مبداء به مقصد بین استانی منتقل می کنند.

وی ادامه داد: در رصد و پالایش های اطلاعاتی به دست آمد اعضای این باند حرفه ای به تازگی از قاچاقچیان استان های مرز شرقی کشور انواع مواد مخدر را تهیه کرده و قصد دارند تحت پوشش محموله بار کمد چوبی مواد مخدر را به شهر تهران منتقل کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: مراقبت های ویژه پلیسی از باربری های مناطق آسیب پذیر آغاز تا اینکه ماموران به دست آورند که محموله بار تجاری در مقابل واحد صنفی باربری در حوالی خیابان شوش متوقف و دو مرد با یک دستگاه خودرو سواری به باربری مذکور مراجعه و در حال تحویل بار تجاری هستند.

وی با اشاره به هماهنگی های قضایی اظهارداشت: خودرو متهمان متوقف و هر دو مرد دستگیر و در بازرسی از محموله بار تجاری ۷۲ کیلو و ۶۵۰ گرم شیشه، ۷۸ کیلو و ۵۰ گرم هروئین، ۵۶ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک، ۴۶ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و یک کیلو و ۱۲۷ گرم سایر مواد که به نحو بسیار ماهرانه در داخل ۱۹ عدد کمد چوبی جاسازی شده بود کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: هر دو متهم اظهار داشتند، قرار بوده پس از تحویل کمدهای چوبی، مواد مخدر کشف شده را به دست چهار تن از همدستانمان که در هتلی در مرکز شهر منتظرمان هستند، انتقال دهیم.

حسنوند تصریح کرد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هر چهار متهم دستگیر و با اعتراف صریح به جرایم ارتکابی و انجام تحقیقات تکمیلی هر ۶ سوداگر مرگ به مرجع قضایی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =