نیروهای روابط عمومی جزو نخبگان جامعه هستند 

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروهای روابط عمومی جزو نخبگان جامعه بوده و افرادی هوشمند هستند که ظرافت ‌های کار خود را به خوبی می دانند.

به گزارش ایرنا، احد جمالی روز دوشنبه در نشست با جمعی از روابط عمومی‌ های کهگیلویه و بویراحمد در گلزار شهدای یاسوج به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات اظهار داشت: مدیران اجرایی این استان باید جهادی فکر و عمل کنند و تحقق چنین امر مهمی نیز بدون داشتن روابط عمومی قوی امکانپذیر نیست.

وی افزود: استراتژی غالب در دنیا تعامل عقلانی و نظام مند در چارچوب اطلاع‌ رسانی دقیق، سریع، به موقع و شفاف است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این استان در زمینه بیماری کرونا به نسبت جمعیت بیشترین میزان مراجعه به فضای مجازی را داشته و با کمک اصحاب رسانه و از طریق اطلاع رسانی مناسب یکی از پاک ‌ترین استان های کشور است.

جمالی عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد وضعیت سیاسی و اجتماعی خاصی دارد که نه تنها تهدید نبوده بلکه یک فرصت محسوب می شود و نماد آن نیز مشارکت گسترده مردم استان در انتخابات های مختلف است.

وی ابراز داشت: مردم کهگیلویه و بویراحمد بالاترین میزان حضور را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار شد، داشتند که یک سرمایه اجتماعی مهم برای این استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از دلایل مهم کسب این موقعیت ارزنده اطلاع رسانی گسترده، مطلوب و اصولی از سوی اصحاب رسانه استان بوده است.

جمالی اظهار داشت: اداره کل سیاسی و امنیتی و اداره کل انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات مجلس یازدهم مقام برتر را در کشور کسب کردند.

وی افزود: عملکرد نیروهای روابط عمومی و اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات مجلس یازدهم از ۲۰ نمره بالای ۱۸ است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم روابط عمومی را عاملی مهم برای اعتماد سازی افکار عمومی و ایجاد تعامل در جامعه برشمرد و گفت: روابط عمومی دستگاههای اجرایی تلاش کنند این اعتماد عمومی به دستگاهها با شفاف سازی و انعکاس درست و صحیح دستاوردها و خدمات حاصل شود.

سید محمد تقوی نگاه سنتی وکلیشه ای به روابط عمومی را آسیب زا دانست و گفت: باید تلاش شود روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان علاوه بر آشنایی با علم روز و آخرین ترفندهای ارتباطی و اطلاع رسانی ، از نظر تجهیزات و امکانات سمعی و بصری نیز تقویت شوند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری انعکاس سریع و دقیق عملکرد، دستاوردها و خدمات نظام و دولت را از مهمترین وظایف روابط عمومی ها برشمرد و افزود: در صورت انعکاس شفاف و به موقع دستاوردها و فعالیتهای گسترده استان ،دیگر فرصت طلبان نمی‌توانند با سیاه نمایی و عقده گشایی خدمات دولت و نظام را زیر سوال ببرند.

وی از اجرای چند برنامه مهم در این هفته خبر داد و گفت: در تلاشیم با حمایت استاندار و مسئولان اجرایی جایگاه روابط عمومی ادارات تقویت شود و فعالیت ها نیز هوشمند سازی و بر اساس مبانی روز باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =