پنج هکتار از مزارع کشاورزی سرپل‌ذهاب در آتش سوخت

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب از وقوع آتش‌سوزی گسترده در سطح پنج هکتار از مزارع کشاورزی روستاهای این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «منوچهر رضایی» روز دوشنبه به ایرنا گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی گسترده در سطح مزاع کشاورزی روستای «الیاسی خلیفه حسین» واقع در دهستان دشت ذهاب، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران مشخص شد پنج هکتار از اراضی کشاورزی روستا به علت نامعلوم دچار حریق شده است.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه حریق انجام شده توسط اهالی روستا پس از ساعتی مهار شد، افزود: این آتش سوزی خوشبختانه خسارت جانی به همراه نداشت.

کشف بیش از ۲۷ میلیون ریال چک پول تقلبی در سرپل ذهاب 

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب در ادامه از کشف ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال چک پول تقلبی در این شهرستان خبر داد و گفت: پس از اطلاع کاراگاهان پلیس آگاهی سرپل ذهاب مبنی بر فعالیت شخصی در کار توزیع چک پول های تقلبی رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان با تحقیقات گسترده موفق به شناسایی فرد مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

سرهنگ رضایی در پایان از معرفی فرد دستگیر شده به دستگاه قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و برخورداری از ۴۸ کیلومتر نوار مرزی با عراق، بیش از ۸۸ هزار هکتار عرصه منابع طبیعی جنگل و مرتع دارد.