فرماندار فاروج: رشد کانال‌های مجازی ناشی از ضعف روابط‌عمومی‌ها است

بجنورد- ایرنا- فرماندار فاروج گفت: رشد قارچ‌گونه کانال‌ها در فضای مجازی و نشر محتوای نادرست، ناشی از ضعف حوزه روابط‌عمومی‌ها در ارائه خدمات و فعالیت‌ها به مجاری مجاز رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی است.

مسعود صادق تیتکانلو، دوشنبه در نشست شورای روابط عمومی این شهرستان با انتقاد از بده‌بستان روابط عمومی ها با رسانه‌های مجازی اظهار داشت: حتی پاسخگویی به مسائل مطرح شده از سوی کانال هایی که بدون مجوز فعالیت می کنند، وجاهت دادن به این فضاها و تقویت آنهاست که قانونی نیست.

وی با مشهود خواندن خلاء نبود نشریه در این شهرستان افزود: یکی از دلایل  در حاشیه قرار گرفتن خبرنگاران شهرستان، توجه مدیران به کانال های غیررسمی است که این رویکرد باید اصلاح شود.

وی گفت: کمرنگ بودن حوزه روابط عمومی در دستگاه ها، خدمات و فعالیت های انجام شده را در حاشیه قرار می دهد که این ظلم به همه مجموعه های کاری است.

وی با اشاره به مظلوم واقع شدن خدمات دولت در جاهایی که ضعف اطلاع رسانی آن مشهود است، گفت: در حوزه آب و فاضلاب طرح هایی اجرا شده که تا ۲۰ سال آینده شهرستان در بخش مخازن، تامین آب و... مشکلی نخواهد داشت، اما باید پرسید که این موفقیت ها چقدر اطلاع رسانی شده و مردم از آن آگاه شده اند؟

در این نشست بعد از ارائه آرای روابط عمومی های دستگاه های اداری برای تشکیل شورای روابط عمومی ها، راه اندازی مرجعی واحد برای ارائه اخبار و رویدادهای شهرستان مصوب شد.

در پایان نشست از مدیران برتر روابط عمومی های دستگاه های شهرستان فاروج قدردانی شد.

مرکز شهرستان فاروج در ۹۰ کیلومتری شرق بجنورد واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha