آیین‌نامه جشنواره ورزش‌های همگانی دانشجویان علوم‌پزشکی اعلام شد

تهران- ایرنا- اداره ورزش‌های همگانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در آستانه برگزاری نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، آیین‌نامه مقررات و قوانین رشته آمادگی جسمانی در بخش دانشجویان پسر  را اعلام کرد.

به گزارش روز دوشنبه‌ معونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ویژه دختران و پسران در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ خرداد به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
این جشنواره با شعار «باـ ورزش ـ در ـ خانه ـ سالم ـ می‌مانیم» و  در چهار رشته ورزشی «روبیک، دارت، طناب زنی و آمادگی جسمانی » با هدف اشاعه ورزش‌های همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی برگزار می‌شود و در اولین گام تلاش شده این جشنواره با چهار رشته ورزشی برگزار شود، اما با تجارب به دست آمده، قطعا ادوار آینده با رشته‌های بیشتر در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.
تاکنون در مجموع بیش از ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر برای حضور در این جشنواره ثبت نام و اعلام آمادگی کرده‌اند. پیش بینی می‌شود استقبال چشمگیری از این رویداد ورزشی- دانشگاهی صورت گیرد. البته هنوز مدت دو هفته است که ثبت نام برای حضور در این جشنواره فراهم شده است و قطعا در روزهای آتی، طیف بیشتری از دانشجویان در این جشنواره حضور خواهند داشت.

این مسابقات در چهار رشته روبیک، دارت، طناب زنی و آمادگی جسمانی برگزار می شود. متقاضیان برای دریافت فایل کامل آیین‌نامه رشته آمادگی جسمانی جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی به سایت معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا) مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =