تداوم همکاری‌های آکادمی ملی المپیک و مجموعه ورزشی انقلاب در بالاترین سطح

تهران- ایرنا- جلسه مشترک سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب با رییس آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طرفین در خصوص همکاری‌های دوجانبه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

این دیدار با حضور «امیر حسین فتحی» سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب و «رضا قراخانلو» رییس آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در جریان این دیدار فتحی با بیان اینکه ما آکادمی را از خود می‌دانیم، گفت: با توجه به این موضوع که بسیاری از اعضای تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی تمرینات آماده سازی خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌کنند، من به همراه همکارانم در باشگاه انقلاب، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این عزیزان به سهولت و بدون دغدغه در مجموعه حضور پیدا کنند.

در ادامه قراخانلو با بیان اینکه این آکادمی نهادی علمی- ورزشی است و مرکز تمرینات برتر قهرمانان ملی محسوب می‌شود، عنوان کرد: با توجه به حضور امیر حسین فتحی که از مدیران خوب و با سابقه ورزش کشور است، احساس می‌کنیم که تعاملات و همکاری‌های فی‌مابین در بالاترین سطح خود ادامه یابد.

در پایان این جلسه که علاوه بر  قراخانلو و امیر حسین فتحی، نادر حاجی عباسی مدیر امور اداری و پشتیبانی و سید علیرضا محسنی مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک و همچنین ترابی مسوول دفتر سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب حضور داشتند، مقرر شد جلساتی در آینده نزدیک و به منظور دستیابی به اهداف و تعاملات دوجانبه برگزار شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =