۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83791826
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار یزد: بازنمایی افکار شهیدان، حلال مشکلات است

یزد- ایرنا - استاندار یزد گفت: بازنمایی افکار و راه شهیدان در جریان برگزاری کنگره و یادمان‌ها گره‌گشای مشکلات جامعه است و برای تحقق آن به یک فعالیت جدی نیاز است.

محمدعلی طالبی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره شهدا افزود: هرچه از زمان دفاع‌مقدس می‌گذرد مردم به خصوص جوانان بیشتر به شناخت اهداف و سیره شهیدان نیاز دارند.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی انقلاب اسلامی بیش از گذشته جامعه و نسل جوان نیازمند روح شهیدان و دفاع مقدس است و برگزاری کنگره نقش مهمی در رسیدن به اهداف متعالی نظام دارد.      

استاندار یزد تصریح کرد: برگزاری این کنگره فرصتی برای تعالی جامعه است و امروز نیازمند دمیدن عطر و بوی تازه‌ای از سوی شهدا هستیم و در این برنامه باید با یک نگاه ویژه به دنبال تحقق اهداف باشیم.
طالبی اظهار کرد: هدف کنگره تنها برگزاری یک مراسم تنها نیست بلکه باید بعد از برگزاری آن از فرصت برنامه‌ها به عنوان یک وسیله برای برای رسیدن به اهداف شهیدان و تحقق آرمان‌های نظام مقدس اسلامی باشد.

وی همچنین برگزاری این کنگره را شروع یک حرکت جدید در استان دانست و ادامه داد: این برنامه پایان یک فعالیت چندین ماه نیست و برای این کار نیاز به آزمون طرح‌های جدید و ابتکاری است.

همچنین فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: این کنگره در اسفندماه امسال در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بین مردم و جوانان با همکاری دستگاه‌های اجرایی و مردم بنحو مناسب برگزار می‌شود.

سرهنگ رضا پورشمسی افزود: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری کنگره در استان فراهم است که امیدواریم بتوان برای تحقق اهداف شهیدان و گسترش فرهنگ متعالی آنها گام‌های اساسی برداشت.

در پایان این مراسم از آرم کنگره رونمایی شد و احکام اعضای کمیته‌ها ارائه گردید.

استان یزد حدود چهار هزار شهید تقدیم انقلاب‌اسلامی کرده است .

    

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =