روابط عمومی‌ها نقش پررنگی در ارتقای دستگاه‌ها دارند

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: روابط عمومی‌ها به عنوان چشم و گوش دستگاه‌ها و مجموعه‌های اداری نقش موثر و پررنگی در ارتقا و توسعه آن‌ها دارند.

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در آیین تجلیل از روابط عمومی های فعال شهرستان قصرشیرین با گرامیدشت هفته روابط عمومی و ارتباطات، افزود: روابط عمومی ها پل ارتباطی بین سازمان ها، ادارات و مردم هستند.
وی اظهارداشت: روابط عمومی ها پتانسیل زیادی برای بیان دستاوردهای سازمان ها دارند و تقویت آن ها باتوجه به گسترش روزمره فناوری و اطلاعات برای تبادل اطلاع رسانی و پیشرفت دستگاه ها و سازمان ها ضرورت دارد.

                                                                  

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: روابط عمومی ها علاوه بر بیان عملکرد دستگاه ها می توانند در موضوعات مختلف ورود کرده و  با نقد سازنده و بیان درست و انعکاس واقعیات موجود،  مشکلات را انعکاس داده و در کیفیت خدمات ارایه شده در جامعه و دستگاه های مربوط نقشی موثر ایفا کنند.

تاتار ادامه داد: قصرشیرین یک منطقه مرزی با پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار بالایی است که نقش روابط عمومی ها و اصحاب رسانه در معرفی این ظرفیت ها بسیار اثرگذار است از این رو روابط عمومی ها و فعالان عرصه اطلاع رسانی نیز در پیشرفت های این شهرستان و معرفی جایگاه فراملی این منطقه نقشی بی بدیل دارند.

                                                                                

عباس کرمی سرپرست شهرداری قصرشیرین نیز با تبریک روز روابط عمومی مجموعه روابط عمومی ها را بازوان پرتوان ادارات و دستگاه ها بیان کرد که نقشی موثر و بی بدیل در ارتقای عملکرد و بازگو نمودن خدمات ارایه شده در آن دستگاه دارند.

در پایان با اهدای لوح سپاس از تلاش های روابط عمومی های فعال شهرستان قصرشیرین از سوی فرمانداری و شهرداری تجلیل شد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶کیلومتر مرز با عراق دارد.