غیاثی: دوومیدانی در شرایط وخیمی قرار دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت دو و میدانی گفت: مسوولان قبلی، فدراسیون را خیلی بد اداره کردند و متاسفانه مدیریت ناصحیح و خودمحوری این رشته را در شرایط وخیمی قرار داده است.

«تیمور غیاثی» روز دوشنبه در آیین نخستین سالروز تاسیس موزه ملی ورزش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز سالگرد تاسیس موزه  ملی ورزش بود که مرحوم «رضا انتظاری» از قهرمانان اسبق دوی ۸۰۰ متر ایران به همراه احکام آن، توسط «احمد انتظاری» فرزند وی به موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک اهداء شد.

وی همچنین در خصوص وضعیت مدیریت فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: امیدوارم یک رییس خوب در مجمع انتخاباتی، انتخاب شود تا فدراسیون را از این شرایط بَد خارج کند. زیرا مسوولان قبلی خیلی بد کار کردند و دو و میدانی به صورت کامل خالی شد. امیدوارم برای دهه‌های آینده دو و میدانی دوباره مثل همیشه افتخار آفرین باشد.

مدیرعامل انجمن پیشکسوتان دوومیدانی تصریح کرد: باید یک مدیر ورزشی برای دو و میدانی بیاید نه غیر ورزشی. از عملکرد پنج سال اخیر فدراسیون راضی نیستم. خودتان آمار و رکوردهای فدراسیون را در این سال‌ها ارزیابی کنید متوجه خواهید شد. شاید بگویند که غلو کردم اما در حال حاضر تنها ۲ سهمیه المپیک کسب کردیم در حالی که در هر یک از ۲ المپیک گذشته ۱۰ سهمیه گرفته بودیم اما متاسفانه عدم مدیریت و خودمحوری دو و میدانی را به این روز انداخته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =