پنج دستگاه خودروی سرقتی در همدان کشف شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان گفت: پنج دستگاه خودروی سرقتی و اوراق شده از منزل یک متهم در همدان کشف و ضبط شد.

سرهنگ کارآگاه علی اسدبیگی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت خودرو، بررسی این موضوع در دستور کار دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی همدان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: به دنبال بررسی دوربین های مدار بسته واقع در پیرامون محل‌های سرقت مشخص شد که فردی با استفاده از یکدستگاه خودروی سواری پراید پلاک مخدوش، اقدام به سرقت این خودروها کرده است.

رییس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی این سارق شناسایی شد که با هماهنگی مقام قضایی، ماموران وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ اسدبیگی گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه پراید مسروقه اوراق شده، یک دستگاه خودرو نیم اوراقی، وسایل و تجهیزات خودرو، اسناد و مدارک خودرهای سرقتی و مدارک مالکان خودروها کشف و ضبط شد.

وی اضافه کرد: سارق اقدام به پارک سه دستگاه خودروی سرقتی نیز در داخل کوچه و مجاور منزل مسکونی اش کرده بود که این خودروها نیز شناسایی و ضبط شدند.

سرهنگ اسدبیگی با بیان اینکه پرونده این متهم تکمیل و در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است افزود: دارندگان خودرو از وسایل حفاظتی نظیر دزدگیر برای افزایش امنیت وسیله نقلیه استفاده کرده و از پارک خودرو در مکان های ناامن پرهیز کنند.

 ۲ هزار و ۴۰۰ سارق سال ۹۸ در استان همدان دستگیر شدند که از این تعداد ۳۶۰ تن سارق حرفه ای و دارای سوابق متعدد سرقت بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =